Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan 20 év körülie...

Vannak itt olyan 20 év körüliek, akiket érdekel a spiritualitás, filozófia, mágia, hermetika, okkultizmus, paranormális jelenségek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért írtam ki a kérdést, mert e témákkal kapcsolatban valahogy mindig csak korosabb ismerőseim vannak, velem korabeliekkel nem nagyon futottam össze, akiket ezek a témák érdekelnének.


Én viszont szívesen ismerkednék velem korabeliekkel, akikkel lehet ilyenekről beszélgetni.



2020. máj. 2. 13:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Szia, itt vagyok. Engem is nagyon érdekelnek ezek.
2020. máj. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Engem a paranormális jelenségek igen, bár sajnos nem sokat tudok (még) róluk.. 21 éves vagyok
2020. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a lélek utazásaival foglalkozom.

A helyekkel, melyeken át kell kelnünk majd.

2020. máj. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Ne is mond xd engem minden barátom hülyének néz pedig egy csomó elméletet tudok. Am 22 de már 14 éves korom óta érdekelt a téma .
2020. máj. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Én mindjárt 40 leszek, tehát nincsen szerencsém. De nekem sincsen senki, akit ez érdekelne, sőt úgy általában sincsenek barátaim.

Engem az ufo-témakör is ugyanúgy érdekel, meg a történelem rejtélyei, a legősibb időkig visszamenőleg, és az összeesküvés-"elméletek". De ha jobban belegondolunk, ezeket a témákat nem lehet egymástól teljesen elválasztani.

2020. máj. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök a válaszoknak.


Arra gondoltam, létrehoznék valamilyen fórumon egy "Misztikus kör" csoportot, amibe beválogatnánk mindenkit, akiket érdekelnek ezek a témák.

É is úgy vagyok, hogy kb 9-10 éves korom óta foglalkozok ezekkel, de egymagában az ember nem sokat ér, jó lenne valami közösséget teremteni.


Akinek lenne kedve csatlakozni egy ilyen csoporthoz, írjon, és megcsinálom. Ott aztán normál fórumi körülmények között szabadon tudunk beszélni bármiről, a többit meg meglátjuk. ;)

2020. máj. 3. 13:36
 7/15 anonim válasza:
87%

Hello :)

Engem is elég régóta érdekelnek ezek a témák,25 vagyok,lány.

Beszállnék a csoportba,érdekel! :)

2020. máj. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
érdekelne
2020. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos minden hasonló fórum bedöglött talán a facen van 1 csoport nagyobb tudással,de a hermetikával átszőtt okkult tudományoknak és egyéb komolyabb témáknak szerintem semmi keresnivalója forgalmas felületen...Ha lenne kedved az idősebb korosztályt is bevonni külön szobában jól ellennénk én és ufókutató sztem,vagy írjon itt rám aki unatkozik.. :) Mindenképpen jó ötletnek tartom..
2020. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Készen van a csoportunk. Nyugodtan írjon, aki szeretne egy ilyen közösségnek tagja lenni. Videóhívásokat is tartunk, és a vírusveszély után tervezünk találkozni is. ;)
2020. máj. 20. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!