Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért lesz jobb az emberiségne...

Miért lesz jobb az emberiségnek, ha energiát tud termelni egy egész galaxisból, sőt akár egy egész világegyetemből? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem logikus a válasz erre. Ha végtelen energia van akkor végtelen lehetőség a felhasználására
2020. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Egyik sem. Akkor lesz jobb, ha felnő. Jelenleg csak egy akaros, hisztis kisgyerek, aki mindent fel akar falni, mindent meg akar kapni - de már tegnapra.
2020. máj. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Már most meg van a teknológia hogy csillagok fényéből vonják ki az áramot tesla találmányát nem engedték szabadalmaztatni helyette 5 g bel meg haarp al ölik az embereket. És befizettetik veled a villanyszámlát amivel az embereket sugározzák

#STOP5G

2020. máj. 3. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol halottad ezt, de félre értettél valamit, vagy aki mondta az mondta neked rosszul. Ezek a civilizációs fejlődési lépcsők, ha annyi energiát termelünk, használunk mint a napunk, utána mint a Galaxisunk, ect..

(Mellékesen jegyzem meg, a világegyetem végtelen)

Nem ezekből kell kitermelni, kivonni.

Mellesleg az előttem szólók is igazakat mondtak.

2020. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 neked problémáid vannak :D minden baromságot elhiszel amit a neten olvasol egy noname oldalon 0 hitelességgel?
2020. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!