Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki ismeri ez a szútrát?...

Ki ismeri ez a szútrát? Supernatural power sutra ezt a 3 szót kell ismételni Hastibalam, Sūrya, Nābhichakra

Figyelt kérdés

csak az érdekelne hogy 1 nap többször is lehet ismételni?

csak mert a kundalini jogánál van olyan amit csak naponta 1 alkalommal lehet, ez is olyan?



2020. máj. 4. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Igen, ezt lehet többször is. Reggeli után, ebéd után, és este is. Uzsonnakor nem kellene..
2020. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
te most csak humorizálsz? nem rossz, de komoly választ is kaphatnék
2020. máj. 4. 16:51
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
hát attól függ, tegyük fel 3 másodperc a 3 szó, tehát percenként hússzor tudod tudod elmondani 60x20 az 1200. 1200x24 = 28800. Ennyiszer lehet egy nap elismételni, persze változik ez attól hogy milyen gyorsan mondod, meg mennyi időt vesz el ebből az amikor iszol/eszel.
2020. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 ez most komoly vagy csak úgy kitaláltál valamit, bár nem úgy tűnik. mindenesetre köszi
2020. máj. 4. 17:19
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Halál komoly. Ennyiszer simán el lehet mondani. Nem fog senki sem agyonlőni ha egynél többször mondod el hidd el.
2020. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
lese eset elsőre hogy mit írtál. tényleg nagyon gáz ez az oldal
2020. máj. 5. 00:52
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem az oldal gát hanem az hogy az emberek milyen logikátlan hülyeségekben hisznek :)
2020. máj. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a meditálás logikátlan hülyeség? azért rossz az oldal, mert vagy éretlen gyerekek írogatnak, vagy érett tudatlan okosnak képzelő buta emberek. tudományosan be lett bizonyítva többször is hogy a meditálás hasznos, használd a nettet zsenikém.
2020. máj. 5. 09:37
 9/11 anonim válasza:
100%

Háát én korlátozott tudatom alapján úgy tátom ezt hogy vannak bizonyos mantrák amiket csak napi 1x érdemes. (Pl én így vagyok a szív szútrával.) De ez nem azt jelenti hogy ne lehetne többször, csak nem érdemes, mivel ez egyszerű "útmutatás" emlékeztető. (Engem pl arról emlékeztet hogy semmi sincs...)

Na de a mantrák többsége azért van hogy amíg mondogatod (kívül-belül) addig se a bugyuta gondolatoktól vagy "elszállva". Tehát egyféle kiegészítése a meditációnak, hiszen egy tudati dologra (mantra) figyelve - leválasztódsz a gondolkodásról.

Ezért szerintem az a jó ha minél többet csinálod ;)

2020. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12%
Semmit nem érsz el szavak, főleg idegen szavak ismételgetésével.
2020. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!