Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhet olyan hogy a tudatala...

Létezhet olyan hogy a tudatalattim rabul akar ejteni engem?

Figyelt kérdés

2020. máj. 9. 06:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Tessék??

ezt megfogalmaznád másképp is, mert így hiába mondanám hogy nem, attól még az nem biztos, hogy válasz lenne a valós kérdésre. Miből gondolod, hogy a tudatalatti az?

2020. máj. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tudatos álmodásban.

Volt egy pszichózisom amitől lett ez a tudatos álmodósdi nálam és állandóan kergetnek benne. Az elején rosszabb volt mert akkor kőkeményen tolta neki, nem sajnált olyan ronda feje volt annak az embernek akkor mint a felelsz vagy merszben. Aztán ilyen fekete lángszerű cumó is volt már, akkor néztem hogy mi volt az de lehuzott a víz alá és felébredtem. Mostanában csak ijesztgetett, de minél tudatosabb vagyok annál bizarabb. 2x szóba sikerült állnom vele nem sokmindenre emlékszem amit beszéltem vele csak hogy a félelemből táplálkozik. Most este megint tudatos álmodás lett. Szép lassan apránként rájöttem hogy álmodok. És persze furcsák voltak az emberkék mert körbe akartak csalni, el akartak kapni persze diszkréten. Aztán teljesen képbe lettem és lett egy hamis ébredés amit egyből levágtam hogy az mert olyankor a testem bizseregni szokott. Kicsit bepánikoltam és bejött apám nyugtatgatva persze le akart fogni amit nem hagytam , végül lenygodtam és kimentem a konyhába, aztán volt ott még 2 emberke pár szót beszéltem velük. aztán 4 en kimentünk a kertbe. Ott az egyikük megfogta a fejem és nézte hogy nekem nincs olyan a fejemen és hogy rakni kellene rá egyet. Akkor én is diszkréten megfogtam az ő fejét és szolídan közöltem vle hogy meg se próbálja mert megsemmisítem mert az én fejemben vannak. Aztán abba hagyta. Megindultunk boltba és besötétedett. a Ház előtt voltam 2 ember előre ment egy platós kocsihoz és felugrottak a hátuljára úgy hogy az egyik nem látszott a másik pedig be bugolt vagy nem tudom mert 4 lett belőle és sose fogyott el akárhányszor felugrott a platóra. Azzal a szándékkal mentek előre hogy majd elkapnak úgy engem. A harmadik elment lekapcsolni a villanyokat bent mire vissza ért addigra felébredtem. Beszéltem nekik Jézusról, az egyikük tudta ki Ő. De általában minnél inkább tudatosul bennem a környezetem annál inkább kezd elborulni mert vagy elakarnak kapni vagy megölni. De általában sose nyugodt amikor tudatosulnak a dolgok vagy kezdenek.

Szerintem Sátán szórakozik velem vagy Ő szándékozik valamit csinálni. Kis rés nyílt a betegség miatt neki gondolom és most rátámad.

Az eddigi tapasztalataim alapján 99% tudom állítani hogy ártani akar nekem. És ez a dolog biztos hogy nem szabályos. Álmaim során ha tudatos ha nem mindig van ott valaki, mindig és ha nincs akkor másodpercek kérdése és lesz.

2020. máj. 9. 09:01
 3/9 A kérdező kommentje:

A betegségem a végé fele tart már. Thát kezdek meggyógyulni.

Nem tudom kihagytam e valamit, de szerintem elegendő információt adtam meg erről.

2020. máj. 9. 09:03
 4/9 JLCS ***** válasza:
Kérdés az,hogy magad akarsz-e a saját belső erőddel szembenézni a tudattalanoddal,v démonoddal,érzel -e ambíciót,erőt,hogy a végére járj ennek. Vagy majd a doktor bá, felír mindenfélét,ami valszínüleg eleinte eltompít,de utóbb ki is készít,és a tudattalanhoz a bajok forrásához,hozzá sem ér.--Az előbbit tanácsolnám-ha le tudtad írni,a baj egy részét,képes lennél szembesülni is a bajjal. Sok erőt,és szerencsét hozzá.
2020. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A félelmedet győzd le! Tudatosítsd magadban éberen is, hogy ne félj, nem félsz! Te vagy a főnök! Ártottak már neked? Lett valami bajod? Nem. Nem tudnak neked ártani, csak a félelmeid játszanak veled. Nevesd ki őket!
2020. máj. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Már most is a tudatalattid rabja vagy.

A tudatalatti azoknak az elfojtott érzelmeknek a gyűjtőhelye, amelyek mérgezik a gondolkodásodat.

A tudatalattit minél előbb fel kell számolni, ha boldog életet akarsz élni.

2020. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 JLCS ***** válasza:
CG Jung művei sorban jelennek meg magyarul. Nehéz olvasmány,de megéri a fáradságot,ha nehéz helyzetben van az ember,csak az igazi megismerés segíthet. Ő volt a Tudattalan egyik nagy kutatója Freud után. Nagyon sok embernek segítettek mindketten.
2020. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

semmi gyógyszert nem szedek.

Köszönöm a válaszokat!

2020. máj. 9. 16:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Az álmok világát többnyire magunk teremtjük s minden szereplő mi magunk vagyunk...többnyire, hisz vannak kivételek...

Ezek a szorongásaid, félelmeid, röviden a múlt, a lelkiismeret.

Azok a részeid amiket el akarsz felejteni, elbújni és elmenekülni tőle/előle.

Valamint ahogy mondtad, " Akkor én is diszkréten megfogtam az ő fejét és szolidan közöltem vele, hogy meg se próbálja mert megsemmisítem mert az én fejemben vannak. Aztán abba hagyta.", a te fejedben játszódik az egész, szembefordulhatsz, megsemmisíthetsz, elfogadhatsz vagy menekülhetsz, a te döntésed.

Ez egy próbának is tekintheted mennyire vagy "tudatos", játszod e a Fredy-s sablont vagy mivel tudod, hogy miben vagy változtatsz e a szabályokon. (pl megfordulsz és megöleled, megölöd, kergeted...) ha a félelemből táplálkozik fordulj felé szertetettel... elég tudatos voltál előtte, hogy módosítgass a sémán, de elég tudatos vagy hogy egészében átalakítsd? ;)

2020. máj. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!