Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Charlie...

Mi a véleményetek Charlie GoldSmith gyógyítórol?

Figyelt kérdés
A TLC legújabb sorozatában ("The Healer") ismertem meg Charlie GoldSmithtet.Nagyon hiteles személyiség.Ráadasúl híres emberekhez is szokott járni gyógyítani .Elsőnek eléggé szkeptikus voltam .De aztán rájöttem arra hogy,ez az ember valóban gyógyít .Fantasztikus érzéssel tölt el már csak az is hogy ,vannak köztünk valóban gyógyító emberek .Nektek mi a véleményetek róla ?Esetleg van itt olyan aki személyesen is ismeri ? Európában is jár gyógyítani?

#gyógyítás #ezotéria #TLC #kézrátétel #The Healer #Charlie Goldsmith
2020. máj. 21. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:

jesszus, de helyes, cuki hapsi

miért kell elrontani azzal, hogy egy kókler, sarlatán?

szerintem te is csak azért tartod hitelesnek, mert szexinek találod, a hormonjaid becsapnak


vannak köztünk valóban gyógyító emberek, orvosoknak hívjuk őket, akik a világ összes kontinensén jelen vannak és gyógyítanak

kíváncsi vagyok mikor fogjuk majd látni azt, amikor egy ilyen kókler felkerekedik, csatlakozik a vöröskereszthez és elindul az orvosokkal afrikai falvakba betegeket kezelni/gyógyítani


engem nem töltene el fantasztikus érzéssel az, hogy gyógyító képességet az kap, aki arra használja fel, hogy pénzt csináljon belőle és parádézik idióta műsorokban és hiszékeny, idióta gazdagokat kezel, akik nem fogadják el, hogy öregszenek

gondolj bele mi lenne, ha Superman pénzt követelne a mentései előtt és addig nem csinálna semmit és mindig csak a gazdag embereken segítene

itt ez a vírus most, Amerikában egy csomóan halnak meg a hülye egészségügyi rendszer miatt, de gondolom Charlie vakargatja a tökeit egy yachton, amit a hiszékenyek pénzén vett meg

2020. máj. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kamu az egész! Csak a hiszékenyek veszik komolyan.
2020. máj. 22. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!