Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi dolog igaz...

Szerintetek mennyi dolog igaz a tudatalattiról?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 13:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
20%
Semmi koze a lelekhez ... egyszeruen csak egy olyan informacio raktar az agyban, ahonnan akaratlanul jon elo a tudas es automatikusan hasznalod fel ezeket. Nem kell rajta gondolkodni, egyszeruen csak felmerul mint lehetoseg.
2020. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért kérdem mert mindent a tudatalattira fognak,van egy nő aki gyakorolja a titkot a tudatos teremtést ő mondta a tudatalatti nem érti a nemet azt fogsz csinálni amit a tudatalattidba táplálsz ha nemet akkor sosem fog semmi sem össze jönni ha igent akkor össze jönnek bevonzod a dolgokat.
2020. máj. 23. 13:45
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Az ilyen baromságokkal az ezotéria kategóriába menj.
2020. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

A tudatalattinak nem is kéne léteznie. A tudatalatti létezése által jön létre az a folyamat, amit egónak nevezünk.

Egy megvilágosodott feloldotta a tudatalattiját.

2020. máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 NosHU válasza:
0%
Ezoterikus Bullshit generátor IN ego... Sportolj marha, meg aludj többet. F*sz ez a kérdés xD
2020. máj. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pontosan mire gondolsz? Mi is a kérdés?
2020. máj. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

E szerint a tudatalatti nem elhanyagolható dolog

https://www.youtube.com/watch?v=m2wtp1UvSSM

2020. máj. 24. 22:03
 8/12 kriszpo ***** válasza:

Elsőként azoknak, akik azt gondolják, hogy a tudatalatti az ezotériához tartozik: [link]

Nem! Ez pszichológia. Átlagember nem foglakozik ilyesfajta fogalmakkal, ez inkább a kutató szakemberek feladata.

Elméleti kutatás szempontjából van igazságtartalma.

Szerintem. Bár én sem foglalkozok a témával.

2020. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaj. Önismeret. Pszichológia is foglalkozik vele és az ezotéria is. Igazából mindenkit érint, így mindenkinek foglalkoznia kellene vele.
2020. máj. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 minecraft2 ***** válasza:
Jaj. Jaj. Jaj. Sok embert sajnálok mert ennyire vak. :D Na most kérdező amit írtál, értem én mire gondolsz, de hogy mondjam... Te jelenleg az önfejlesztés óvodájában vagy, rengeteget kell még tanulnod.. A lényeg hogy nagyon sok dolgot a tudatalattira tudunk visszavezetni, ez egyszerű pszichológia. Na de, ezzel nem kell foglalkoznod. Amit tudatosan nem hozzáférhető számodra, azzal nem kell foglalkozni (általánosságban. Mindig kell hogy legyen egy érzés, egy referencia pont a tudatosságban ami hozzáférhető számodra, különben a tudatalatti dolognak nincsen hatása rád). A lényeg nem az hogy a tudatalatti nem ismeri a nemet, hanem amire gondolsz azt erősíted meg magadban. Tehát ha arra gondolsz hogy "nem vagyok hülye", akkor lényegében arra a gondolatra fókuszálsz hogy hülye vagy, csak előtte van egy tiltó szó. Mindent az érzéseid jeleznek, ha jó érzést okoz erre a gondolatra a koncentráció akkor biztos hogy az is jó. De a lényeg hogy ez egy alapszabály, hatékonyabb az hogy ha arra gondolsz amit szeretnél, nem pedig tiltó szavakkal definiálod hogy mit akarsz. És mondom kérdező, amit írtál, igen, értem mire gondolsz de látszik hogy alig foglalkoztál a témával, ha ezt meg akarod érteni sokat kell tanulni (Kevin Trudeau, Abraham Hicks, Aaron Abke (youtube-on is vannak, és magyar fordításai is elérhetőek sok anyagnak).. a gyakorlati dolgok alkalmazásához (gondolatok irányítása) nem árt a tudatosság sem ahhoz pedig Eckhart Tolle könyveit ajánlanám).
2020. máj. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!