Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez a médiumitás egyik formája...

Homlokpuszii kérdése:

Ez a médiumitás egyik formája lenne? Esetleg látó lennék?

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta vannak látomásaim az álmaimban. Általában akikkel találkozok az álmomban, azzal másnap szintén találkozom. És mikor egyik tahó ismerősöm megjelenik az álmomban, akkor abból már tudom biztosra, hogy elkerülhetetlen annak a feltételnek elkerülése, hogy én másnap találkozni fogok vele. Én lennék az egyetlen ?

2020. máj. 27. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Ezotériába legközelebb!
2020. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan hogy hónapok óta kerestem a fülbevalóm és megálmodtam hogy hol volt és másnap megis néztem ott és ott is volt. Eléggé para volt. Viszont velem csak párszor történt meg ilyen, szoval szerintem te a médium erősebb "formája" vagy, olyan aki nagyon vonza az energiát bár lehet hogy ez már látóhoz tartozik ehhez már nem nagyon értek de szerintem nem nagyon normális ami veled történik szoval nézz utánna mindenhol :)
2020. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat :) jó tudni hogy ténylegesen nem vagyok az egyetlen és köszi <3 utána nézek mindenhol.
2020. máj. 27. 19:08
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem vagy látó. Az ember sokszor arról álmodik a mi körülötte történik, mivel ezekkel az emberekkel amúgy is találkozol ezért természetes hogy álmodsz róluk. Nincs ebben semmi különös
2020. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyetlen, de ez csak a jéghegy csúcsa. Sokkal érdekesebb dolgok is vannak ;)
2020. máj. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
esetleg tudnal meselni arrol hogy mik is azok ? mert erdekel a tema :)
2020. máj. 28. 01:31
 7/8 A kérdező kommentje:
4/6, épp ez a lényeg hogy olyan emberekkel álmodom akikkel soha nem találkoznék egy nap során. Mondok egy példát, voltam olyan 5-6. osztalyos mikor arrol a lanyrol almodtam akit mindenki utalt az iskola, az almomban meselni kezdte a fo okait annak h ot miert is itelik el az iskolaban, masnap tudtam biztosra h valami fajta modon talalkozni fogok vele, és anyum elkuldott a boltba par dologert, es a csajsziaki volt az almomban leszolitott az útcán azzal kapcsolatban h esetleg megoldhato e az a feltetel h beszelgessunk, mert nyomja valami a lelket, mar akkor rogton tudtam mirol is van szo
2020. máj. 28. 01:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Pl érezni mások érzéseit. Tudatosan álmodni, ébren is megérzesek, stb...
2020. máj. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!