Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kiléphettem a testemből?

Kiléphettem a testemből?

Figyelt kérdés

Kiskoromtól fogva nyitott vagyok a természetfeletti dolgokra. Volt már dolgom démonnal, szellemekkel, és kettő tapasztalásom is volt, amit mindjárt ki is fejtek.

Az egyik pár évvel ezelőtt történt. Lázas voltam, és nagyon beteg. Egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy kívülről nézem magam, át tudtam menni a szálloda folyosójára, és kerestem egy olyan pontot, amit ha felébredek igazolást nyer a számomra. Láttam, hogy a kávégép mellett ki van borulva a kávé és felcsapott a kuka oldalára. Megnéztem később fizikailag is, hogy úgy van-e még, és pontosan úgy volt ahogy láttam.

A másik tapasztalásom az picit másképp történt. Meditáltam és belealudtam picit, majd úgy éreztem egyszer csak, hogy elkezd bennem pattogni valami a szívem és a tüdőm oldalánál, mintha valami ping-pong labda lenne, majd egy szürkés ködös "semmiségben" találtam magam, ahol egy fekete (nem bőrszínre, fizikailag fekete) alak odajött, az arcát nem láttam, de annyit mondott, hogy "Üdv a valóságban!". Én azonnal éreztem, hogy valami erősen visszahúz és visszatértem a testembe. Még negyed óráig éreztem, hogy valami "ugrál" bennem, a lábaimat nem is bírtam mozgatni csak pár perc elteltével.

Megkérek mindenkit, hogy csak komoly válaszok érkezzenek.

Köszönöm!



2020. máj. 27. 19:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet kilépni a testedből. Lehet hogy halálod után kilép a lelked de ezt élő ember sosem fogja megtudni tehát ez is csak feltételezés marad
2020. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
54%
Igen. Kiléptél.
2020. máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
3: vannak itt értelmes emberek is, én pont az ő válaszukat várom. Biztosan lesz olyan, akinek voltak már hasonló tapasztalatai (drogok nélkül 🤣)
2020. máj. 28. 10:45
 4/29 anonim ***** válasza:
0%
Pontosítok. Nem értelmes választ vársz hanem olyan választ ami megegyezik a te véleményeddel
2020. máj. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Az általad leírt fekete alakot én is láttam már meditáció közben, annyi a különbséggel, hogy én nem aludtam közben. Nem hiszem, hogy én kiléptem volna akkor a testemből, de a te esetedben valószínűleg erről volt szó, főként az első esetnél.
2020. máj. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
5: Az elsőnél biztos vagyok benne, hiszen magamnak bizonyítékot is szereztem róla, de érdekelt mások véleménye. A másodikban nem vagyok annyira biztos, mert ott olyan, mintha valami más térbe, vagy semleges térbe lennék. A fekete alakkal többször álmodtam már, igaz ott démoni személyként jelent meg.
2020. máj. 29. 08:32
 7/29 anonim ***** válasza:
igen kiléptél. ez nem kérdéses. de azért kösz h leírtad mert én nem láttam ezt az alakot. ha majd látom megpróbálom nem megtámadnu vagy elmenekűlni.😁
2020. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Többen írták már különböző fórumokon, hogy ez a sötét alak felbukkant náluk. Azt hiszem ez egy külön kérdést majd megér.
2020. máj. 29. 09:27
 9/29 anonim ***** válasza:

Itt két dolog lehet, amit megtapasztaltál: a testen kívüliség élménye (a sötét alak is ez), illetve az alvásparalízis.

Mindkettő létező dolog, és a tested működéséből következik.

A kiborult kávé érdekes dolog, de láthattad előtte is.

2020. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Tetszett amit leírtál! Én már próbáltam kilépni a testemből, de sosem ment, talán azért, mert mindig féltem azért tőle egy picit. És ha igaz amit írtál a meditációs sztorinál, akkor ehhez lenne egy teóriám. Mi van, ha ez egy "szimuláció" amiben élünk? És te úgymond jártál az igazi valóságban? Azaz ha meghalunk az igazi valóságba kerülünk, ahol találkoztál azzal az alakkal.
2020. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!