Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valószínüleg tönkre megy majd...

Valószínüleg tönkre megy majd az egész világ?

Figyelt kérdés

16 már elmúltam egy jó ideje tehát mondhatni kezd benőni a fejem lágya.Édesapámmal szoktam beszélgetni mostanában komolyabb dolgokról is.Például ő is és én is azt gondoljuk hogy ez a koronavírus óriási kamu.Olvastam már rengeteget erről a dologról.Sokak mondják hogy azok a hírek amik azt állítják hogy ez a vírus kamu azok kamu hírek mert a neten rengeteg a kamu hír és a TV nek kell hinni és egyébb marhaság.Pedig szerintem ez nem igaz.A TV mivel nem mindenki számára elérhető és ellenőrizve van hogy mit adnak le benne befolyásolják a híreket is és amit nem akarnak hogy a nyilvánosság tudjon azt nem is engedik leadni.MANIPULÁCIÓ.Ellenben az internettel amit lehetetlen akárkinek is számon tartani ezért kerülnek ki olyan fajta hírek hogy ez a vírus kamu.És azoktól kérdezném akik azt mondják hogy egy bizonyos hír kamu,hogy ki dönti ezt el?Ki az aki megmondja azt hogy egy hír kamu-e vagy nem?Ez olyan mintha megölnék egy embert és lenne 20 tanu a cselekményemre de a bíróságon én dönthetném el hogy melyik tanu mond igazat és melyik hazudik.Na ugye.Egy angol ujságíró hoszzu hoszzu írásat olvastam mert komoly érvekkel és bizonyitékokkal tudta alátámasztani azt hogy a COVID-19 nem létezik.Elmagyarázta hogy az ember szervezete ha betegséget észlel(akármilyen kis csekély betegséget) akkor elkezd egy anyagot termelni(nem jut eszembe a neve)ami figyelmezteti a sejteket a betegségre tehát hogy baj van.Na ezt az anyagot diagnosztizálják az emberekben hogy manipulálhassák a hirekben megjelenő számokat.Tulajdonképpen ezt az anyagot elkeresztelték COVID 19-nek ,tehát legyél te akármilyen beteg pozitívra tesztelnek.Rengeteg mindent nem mondtam el de van amit meg se jegyeztem és sok volna leirni.Milyen érdekes hogy ez az angol író YouTube élő adásba több 100.000 ember előtt ezt elmondta ,csak a YouTube folyamatosan letiltotta mikozben nem sertett meg semmilyen szabályt.Később csinált a YouTube egy olyan szabályt(nyilatkozásuk szerint bizonyos "háttérhatalmak"parancsára) hogy akárki összefüggésbe hozza a COVID 19 et az 5G internethálozattal akkor annak komoly következménye lehet.Ez a cikk is le lett tiltva.Na igen.Viszont az 5G ről még nem beszéltem.Tehát azzal hogy csinálnak egy kamu betegséget nyilván terveik vannak azoknak a "háttérhatalmaknak"akik nyílván ezek az óriási családok mint a 'rócsildok'bankárok stb stb.De hogy mi a terv?Az angol ujságíró szerint a következő:Egyrészt milyen érdekes hogy lefagyasztották az egész világot a 'vírus'miatt de az 5Gs internet tornyoknak az épitését engedélyezték.Valamilyen szinten ez az eggyik haszon a keltett világjárványból.Az 5G internet egészségtelen az emberek számára mert nem tudom pontosan valamit sugároz ami konkrétan úgy működik mint a mikrohullámú sütő.(ha a globális felmelegedés nem volna elég)Arról még nem is beszéltem hogy Bill Gates pedig be akarja oltatni valami anyaggal ami nemtudom hány hercet sugároz de ez egyenlőre mindeggyis.Tehát ha az 5Gs net nem egészséges a számodra akkor a szervezeted nyílván termeli azt az anyagot amikor beteg vagy hogy figyelmeztesse a betegség bekövetkezésére.Na itt már az előbb említett mese alapján akármikor kirobbanthatnak egy világjárványt ujra meg újra.És ilyenkor van agyvérzésem hogy felnőtt emberek mondják nekem hogy "há miér tenné tönkre minden ország a gazdaságát egy kamu miatt"Na ezek nem tudják hogy nem az országok döntenek.Hanem a pénz!És a pénz nem nálunk van.Ezeknek a háttérhatalmaknak nem elég az Isten pénze sem életekről akarnak dönteni Istent játszani.Én mindenhova beférkőznek a pénzzel:a politikába,minden országba a hadseregbe tényleg mindenhova,teszik mindezt annyira ismeretlenül hogy a legtöbb helyen háttérhatalmaknak nevezik őket mint én is jelenleg.Viszzatérve arra hogy bármikor kirobbanthatnak világjárványokat.Vegyük pl a bankokat.Hogy manapság milyen jó telefonnal meg kártyával fizetni.Ez is egy terv.Mert amig te mint józan parszt mondhatni a pénzeden ülsz tehát kézzel fogható bankókkal fizetsz, otthon tudod tartani magadnál ,na addig azt senki nem veheti el.Viszont ha a bankba tartod a pénzed addig az a pénz NEM A TIED.Egy világjárványra és gazdasági válságra hivatkozva elvehetik az öszzes pénzed.Befolyásolni fogják hogy neked mennyi pénzed legyen az alapján mennyit dolgozol.Arcfelismerő kamerákat raknak az utcára és ha valami olyat csinálsz a nyílvánosságban amit nem szabad akkor nem engednek felszállni a tömegközlekedésekre nem engedik hogy dolgozz stb stb Modern rabszolgákat csinálnak belőlünk.Amig ők a világ pénzén csücsülnek és nem csinálnak semmit addig neked güzülni kell hogy megélj a minimumon és ezt a minimumot is el tudják majd venni egy ilyen ujjabb átveréssel.Őszintén sajnálom hogy letiltották ezt a cikket emiben ezek szerepeltek mert én csak azt tudtam leirni amire emlékeztem és ezt se teljesen.Ha tudjátok kiegésziteni akkor várom a válaszokat,egye fene politikázzunk.És akkor mégvalami.Bill Gates és Soros György kitaláltak hogy azt akarják csinálni hogy beoltják egy méreganyaggal azokat az embereket akik már nem válnak hasznára a társadalomnak.A túlnépesedés problémát oldanák meg állitolag.Azokat az embereket akik nem dolgoznak eleget,akik úgy születtek hogy fizikailag vagy szellemileg fogyatékosok vagy életük során váltak azzá valamint azokat akik már túl öregek ahhoz hogy dolgozzanak azokat be fogják oltani egy méreganyaggal hogy megöljék őket.Meg akarják majd mondani hogy ki az aki utódokat nemzhet és ki az aki nem.Mindezt azok akarják megcsinálni akik életükben nem dolgoztak egy cseppet sem életükben nem voltak hasznára a társadalomnak de annyi pénzük van hogy még a sgüket is azzal törlik.Ők akarnak istent játszani és emberi életek felett dönteni.És ha már itt tartunk sokszor mérges vagyok amilyatt is hogy ebbe a mocsok világba azok akik kőkemény fizikai munkát végeznek és hasznára vannak a társadalomnak a nap minden órájában güzülnek egy kis minimálért le vannak szarva.Azok akik pedig a lónak a farkát nem csináljak azok ülhetnek a dollármilliókon.Ne menjek meszzebre a focistáknál.Attól hogy tehetségesen rugdalja a labdát semmilyen hasznára nem válik a társadalomnak,mégis havi millió eurókat keresnek ellentétben "Gyurival"a kőművessel aki a belét kidolgozza nap mint nap és még így sem biztos hogy holnap kintudja e fizetni a rezsit.(csak példa volt)Jöhetneknitt nekem azok a hogy jaj Messi hány embernek a bérét allta a válság idején stb stb.Hát könyörgöm mit vársz.Azt akarod hogy "Gyuri" adománnyozzon aki annak ellenére hogy dolgozik annyi pénze sincs hogy gond nélkül eléldegéljen.Ennek ellenére (másik példa)Neymarral aki csak azért vásárolt magának plusz egy villát hogy ott töltse a karantént.Tehát ez a helyzet.És nem csak a focistákról van szó.Egy olyan világ kellene ahol becsülik a munkát mert ez egyenlőre nem az.Szarok bele mennyit tanulnak a mérnökök,az orvosok...Majd eljön egyszer az is amikor sírni fognak egy-egy szakemberért aki nem sajnálja bepiszkolni a kezét mert rengeteg szakmában hiány van szakemberek iránt.Viszont viszzatérve arra hogy lassan az egész világot azok fogják irányitani akiknél a pénz van.Sajnos az az érzésem hogy ez ellen nincs mit tenni.Mert rengeteg a NAIV ember.Én ennyi idősen fel tudom fogni ennek a dolognak a sulyosságát de a velem egykorú fiatalok nem hogy nem értik de még magasról le is szarják.Pedig mi vagyunk a következő generáció akinek tenni kellene de nagyon kilátástalan a dolog.És azt még nem is említettem hogy felnőtt 'érett,tapasztalt'emberek mondják mindezekre hogy kamu és nem veszik figyelembe.Így könnyű lesz belőlünk rabszolgákat csinálni.Írjátok le ti mit gondoltok erről.És ha van plusz információ én szivesen elolvasom


Ui.Annyit kínlódtam ennek a kérdésnek a kiírásával hogy az nem emberi.Nagyon sok helyen csúnyan beszéltem ezért kiirta hogy trágár kifejezéseket toroljem.Mivel hoszzu a szoveg nem vettem észre eggyet és azt hittem hogy itt is letiltjátok azt aki az 5Gt oszzefuggesbe hozza a CVD-19cel.Elkezdtem azokat is kicserelni amire eszrevettem a csunyaszót.Nemhiszem el



#5G #világjárvány #Covid-19 #A pénz irányit
2020. jún. 5. 16:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Sőtt sikerult bannoltassam magam a másik karakteremmel
2020. jún. 5. 16:49
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ember nincs, aki ezt végigolvassa, azt remélem tudod.
2020. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

#2 Elkezdtem, de ott belevesztem, hogy egy mondatban 8-szor volt hogy kamu és feladtam.

Kérdező, ez egy vélemény amit leírtál. Erre van a facebook, meg a youtube, hogy oda ilyeneket kirakj. Ez egy kérdésekre szolgáló fórum.

MI A KÉRDÉSED?

2020. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírod itt a kiegészítésed tartalmát rövidebben azt elolvasom xD
2020. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Egyre kiemelkedőek lesznek a szélsőségek, de kollektíven a világ javul. Durva mi? De tényleg. Pár száz év, és már itt is egy normális rendszer lehet, nem ilyen kizsigerelő moslék, ami nyiltan vállalja magéról, hogy negatív.
2020. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Mulder te vagy az?


[link]

2020. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
15%
Ezt hiába írod ki kérdező sajnos az emberek nem akarják felfogni hogy baj van, kényelmesebb nekik ez az álomvilág
2020. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
85%

Szóval, adott egy 16 éves, aki hirtelen belecsöppent az élet "komoly" dolgaiba. Nem akar birka lenni, saját és különleges véleményt akar, ami hűen tükrözi az egyéniségét. Közben apuci ezt támogatja...

Így hát az alanyunk felmegy a netre, talál egy kuruc.info vagy valami hasonló színvonalú helyet (hiteles információ, hallottál róla, kérdező? szívesen mesélek róla, ha szeretnéd), ott talált egy "britt tudós" cikket, elolvasta és most hirdeti az igét. Bizonyos mondatok megmaradtak a fejében, ezekkel érvel, az alátámasztást (már ha volt) nem sikerült megjegyeznie.

Most eszembe jutott az a Rick és Morty rész, ahol bemennek a matektanár álmába és ráveszik őt, hogy ötöst adjon Mortynak. "El kell hitetnünk vele, hogy a saját ötlete."

És ez mennyire igaz most a kérdezőre! Elhiszi, hogy ez a saját véleménye, miközben mást sem tud felhozni, mint az "angol újságíró" szent szavait... Átgondoltad te ezt egyáltalán, tudod milyen súlya van a szavaidnak? És hogy ez gyakorlatilag rémhírterjesztés?

Előszöris, a mikrohullámú sütő sem káros, ha jól szigetelt. Az 5G torony sem káros egy bizonyos távolságból. Persze, ha odamész és fél centire álldogálsz tőle sokáig, akkor káros. De hát ha kiállsz a tűző napra védtelenül, az is káros.

Ami a vírust illeti, a kifejezés, amit kerestél, az szerintem az ellenanyag. Abban igazad van, hogy minden betegségnek termel ellenanyagot, de nem mindegyik vírus ellenanyaga ugyanaz! Hogy miért és honnan tudom? Gondolkodj egy kicsit velem!

Ha oltást kapsz (remélem nem vagy oltásellenes, bár ezek után...), akkor legyengített vírusokat és baktériumokat jutattnak a szervezetedbe, amiket a szervezeted legyőz, ezáltal ellenanyagot termel, ami a későbbiekben megkönnyíti a betegséggel "élesben" való küzdelmet. Olvass utána, ha érdekel. Tehát ha a szervezet minden betegségre ugyanazzal az ellenanyaggal válaszolna, akkor elég lenne egyetlen egy védőoltást kapnunk és immunisak lennénk MINDEN létező és még nem létező betegségre. Ugye, így már nem hangzik olyan logikusan?

Ami pedig a szabadkőműveses MK Ultrás háttérhatalmas összeesküvéselméletet illeti... hát, egy szimpla összeesküvéselmélet. Van rá bizonyíték? Van rá HITELES bizonyíték? Nincs. Legalábbis eddig, de kéltem, hogy ennyi befolyásos ember együtt tudna dolgozni, mikor kisebb, országos szinten sem tudnak sokszor összefogni. Akkor hogyan tud olyannyira jól meglenni egymással tíz-húsz-száz befolyásos és mentálisan sérült személy, hogy egy ilyen világszintű járványt és gazdasági válságot össze tudjanak hozni.

Érdekes volt elolvasni a kis mesédet, szívesen várom az érveidet is, ha vannak. Bár be kell vallanom, kissé fájt ennyi hiszékenységet és naiv butaságot látni. De még fiatal vagy, van időd fejlődni (bár én sem vagyok sokkal idősebb nálad, de nálam szerencsére már 13-14 éves korban lecsengett ez a szakasz).

2020. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A kérdésre: nem tudom..

A leírást nem olvastam..

2020. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
8as az első bekezdésed olvastam..a többi nem is érdekel, amit az első bekezdésben írsz az rád is igaz, bármi jöjjön is utána bigaróm..
2020. aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!