Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha a vonzás törvénye működik,...

Ha a vonzás törvénye működik, miért nem tapasztalom?

Figyelt kérdés

Annyi ismerősöm van, aki pozitív. Szeretnek élni, kedvesek, szép életet élnek. Az erő, és a titok könyvet olvasva, próbáltam én is ilyen életet élni. És nagyszerűen vagyok azóta, mert ugyan ott vagyok, még is teljesen máshol.

De nem értem, hogy mi történt most.

Amikor a szakmámat letettem 2 éve, akkor állandóan azt mondtam hogy ez biztos nem fog sikerülni, béna vagyok, stb. És sikerült.

Az életszemlélet váltás óta érettségiztem (most) és biztos voltam benne, hogy sikerül, könnyű volt.

De valamiért mégsem sikerült, mégpedig nem a tanulás az oka.

Ha a vonzás törvénye úgy működik, hogy bevonzod a gondolataiddal a dolgokat, akkor miért nem az érettségim sikerült, és miért a szakmám? Elvileg ha biztos vagy benne, sikerül. Ha kétségeid vannak, azt vonzod be hogy nem sikerül.

Hiszek továbbra is benne, mert gyökeresen változott meg vele az életem, szinte egészségesebbnek érzem magam, és ez csak egy könyv.

A másik példa, amikor valaki azt hiszi "na ez egyes lesz" és jó az eredmény. "Na ez 5-ös lesz" és rossz az eredmény...Mégis miért?


2020. jún. 10. 12:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Biztos hogy kell működjön, hisz kvantumfizikailag igazolt a jelenség léte. A megfigyelés révén ugrik össze a hullámfügvény és ezáltal keletkezik a kvantumszám, azaz az anyag
2020. jún. 10. 12:05
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Na vajon? Mondjuk mert bizonyítatlan humbug?
2020. jún. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
62%
Mert nem működik a vonzás törvénye. A kvantumfizika pedig sosem igazolt ilyen jelenséget, ez egy félremagyarázott áltudományos hülyeség, amit majd nálam okosabbak elmagyaráznak. A vonzás törvénye csak azoknak vonz be sikert, akik írják ezeket az agyonmarketingelt ezoterikus könyveket, meglovagolva ezzel az emberek hiszékenységét, valamint hogy szívesebben fogadnak el természetfeletti magyarázatokat, mint hogy energiát fektessenek a természettudomány megértésébe. Utóbbi tényeket közöl, amiket nem lehet olyan jól eladni, mint a rejtélyes, de könnyen emészthető misztikumot.
2020. jún. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Azért, mert nem vagy mágnesezhető.
2020. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Működik az, csak nem fizikai jelei vannak.

Azt mondják:


Ha nem tudsz változtatni a dolgokon, változz meg Te magad!


És ez nagyon igaz. Változtasd meg a szemléletedet. Nem sikerült egy vizsgád? Na bumm.. Majd megprobalod újból. Az életed függ tőle? Nem. Tudsz venni levegőt ugyanúgy.

Ne lebegj a bizonytalanság és az önbizalom között, higgy magadban és ne add fel soha a terveidet!

Gyakran van olyan, hogy nem történik semmi, aztán meg minden egyszerre történik.

2020. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

"Biztos hogy kell működjön, hisz kvantumfizikailag igazolt a jelenség léte. A megfigyelés révén ugrik össze a hullámfügvény és ezáltal keletkezik a kvantumszám, azaz az anyag"


Ugye ezt a baromság te se hiszed el?

2020. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
Azon nem gondolkodtál még el, hogy akiknél annyira nagyon működik, vajon miért vonzás törvénye könyvek eladásából meg motivációs előadásokból igyekeznek meggazdagodni, indokolatlan magas árakkal, száz bőrt lehúzva róla, ha egyébként tök sikeresek az eredeti munkájukban és állandóan dől nekik a lé a vonzás törvénye miatt? :)
2020. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Egyetlen értelmes hozzászólást látok!

Nem azt kértem, hogy a nézetemet bolondítsátok, de könyörgöm. 2 éve így élek, és lett pár megcsalás után egy stabil kapcsolatom. Mert eddig csak azt mondogattam "engem mindenki megcsal"... jó fizum, a szar után, ugyan azon a munkahelyen. A gondolataimat kibocsátom az elképzeléseim, ezt vonzom be.

Egyébként jobb adni mint kapni, és ettől fogod még jobban érezni magad! Ez csak egy ezer forintos könyv, nem kötelező megvenni, mint más pl a szakácskönyveket 5 ezrekért..

Aki írta, boldog, és segíteni akar másokon, megváltoztatni. Ha én találtam volna ki, én is írnék egy könyvet, és ha már megteszem, el is adhatnám.

Mindegy, én csinálom tovább, ami jó nekem. Azért köszönöm

2020. jún. 10. 13:52
 9/15 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__alkalmazott-tudom..


Mondjuk ez a valaki, nem tapasztalt semmi olyat még. És igazuk van, akik oda írtak, hogy a tudatalatti intézkedik. De csak neked intézkedik....A többit az univerzum teszi. Például éppen az anyukámra gondoltam, mikor megláttam a kedvenc virágát az utcán. Ritkán beszélünk, én csak nagyon örültem a világnak. Nyugalmat éreztem, és hogy mennyire szeretem azt a virágot. Még aznap meglepett párom egy csokor ugyan olyan virággal úgy, hogy nem tudja hogy szeretem-e vagy sem. Az univerzum reagált rá, és megkaptam, mert örültem neki az utcán.

Akinek rossz az élete, az további rossz dolgokat vonz be, pl: mindenem szar, szar a munkahelyem, szar a párkapcsolatom, szar a világ. Mindig csak a baj van, sosem vagyok szerencsés, sosem leszek szép..Stb, annak csak rossz dolgai lesznek. Tapasztaltan, egy idegroncs voltam, míg nem jött ez a könyv. És most, nálam boldogabb ember nincs a világon.

Gondoltam, kéne venni vitamint, jutott eszemben a boltban. És mélyen elképzeltem, hogy van a konyhában.(valamiért mégsem vettem) 2 nap múlva látom, hogy ott van a konyhaasztalon. Megkérdeztem páromat, hogy hogy került ide. Azt mondta, nem tudom, sose veszünk, és most úgy éreztem kellett! 1 éve, kiskutyát akartunk, elmentünk egy menhelyre, de nagyon szigorú szabályoknak nem feleltünk meg, de nem adtuk fel! Nem voltam szomorú, sőt boldog, mert tudtam hogy valami kis csöppség valahol rám vár! Hazaértünk. Egy kóbor kutya a kapunkban várt, mert bekergette a szomszéd macskát! Mondanom sem kell, megtartottuk! Életünkben nem láttuk azelőtt. Persze posztoltuk hónapokig, de senkinek sem hiányzott..

És ezekből áll az életem. Ezekből. Próbáljátok már ki. Mit veszítetek? Csak pár napig legyetek kedvesek, mélyen szívből, szeretettel gondoljatok rá. Nem kell hozzá nagy tudomány. Se pénz, igaz?

2020. jún. 10. 14:06
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

"Egyetlen értelmes hozzászólást látok!"

Mindegyik hozzászólás értelmes volt. Hisz lényegében mindegyik arra mutatott rá hogy a kérdés rossz, mivel eleve egy hamis állításra épül.

2020. jún. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!