Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért néznek sokan hülyének...

Miért néznek sokan hülyének amiatt, mert gyerekként voltak paranormális tapasztalásaim? Mi okból kifolyólag nem hiszik el, vagy fogják betegségre, élénk képzeletre (stb.), mintha irritálná őket?

Figyelt kérdés
A tény, hogy rengetegen szkeptikusok, még nem jelenti feltétlenül indoknak az ember leszólását.

2020. jún. 21. 20:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
12%
Mert felnőtt vagy és még mindig nem tudod, hogy nem a gólya hozza....
2020. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
67%
Amig nincs targyi, fizikai, biológiai, tudomanyyos alatamasztas ezekre, soha nem fogja elhinni, csak az aki ugyanugy latja mont te. En nem nezlek hülyének, lehetsz ettol tok jo fej nornalis ember,de en sem hiszek ebben. Nem is akarok. Ha van is barmi paranormalis tevékenység, en szemely szerint tudni se akarok rola. Ezis olyan mint az isten. Van aki elteti van aki aki kiröhögi
2020. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%
Milyen paranormális tapasztalásaid voltak?
2020. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%
Mert nekik is ugyanezt mondták, ha ilyesmit láttak, vagy ha kérdeztek róla és ezt rögzítették az agyukba (bizonyos intelligencia alatt ez főleg könnyen megy). Az ember nagyon birkaszellemű, amikor valaki kilóg a sorból azt egyből visszalökdösik, meg saját magukat is, mert ezt várja el tőlük a társadalom és húúú mások mit fognak szólni, ha én valamit nem úgy csinálok, ahogy előre rögzítve van és elvárják tőlem.
2020. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
26%
2es vagyok. Kedves lepontozo. Na te sem vagy kulonb annal mint aki eliteli azt ako hisz,csak a masik oldalon allsz. Itelkezel azon aki meg nem hisz. Na akkor?
2020. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
21%
Ha tudod, hogy ez van akkor miért mondod el?! Ha kikívánkozik belőled legalább beszélgessetek el előtte ezekről. Ha szerinte hülyeség akkor szóba se hozd, ha elfogadó akkor esetleg elmondod neki.
2020. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
31%
Azért, mert az emberek többsége hazug tetves féreg, saját magából kiindulva feltételezi, hogy mások is hazudnak. Ha az összes ilyen féreg elpusztulna, nem sok ember maradna, de a világ csodás lenne. Mellesleg ezek annyira hülyék, hogy akkor sem hiszik el az ilyesmit, ha sajtá szemükkel látják. Szerintem ez egyfajta elmebetegség.
2020. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, megértelek.

Sok ember azért nem tudja elfogadni azt, amit mondasz, mert számunkra az nem reális.

Ez tényleg ennyire egyszerű.

Ők még nem tapasztaltak hasonló élményeket és mivel magukból indulnak ki, csak a saját tapasztalatukat fogadják el igaznak, így a tiédet már nem tudják elfogadni.

Ez egyfajta bezárkózás.

Talán félnek is attól, hogy mi van akkor, ha tényleg igaz az, amit te mondasz.

Lehet, hogy a félelem miatt nem is akarnának egyéb dolgokat megtapasztalni.

2020. jún. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 21:21-es kommentelő (Triszmegisztosz), hosszú lenne leírni részletesen, de van egy videó, ahol gyorsan, nem túlságosan alaposan, de felsorolom az eseteket. Amennyiben érdekel/kíváncsi vagy rá, elküldhetem privátban a linket.

(Egyébként 27 éves vagyok.)

2020. jún. 22. 10:16
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekel. Elküldöd nekem is a linket privátban? Köszi!
2020. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!