Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történne, ha egy eddig...

Mi történne, ha egy eddig elfeledett, titkos ősi emberi civilizáció bukkanna elő a föld alól?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy az Andok mélyén egy több ezer éves emberi civilizáció létezik, mely sok ezer kilométeres hosszúságú természetes barlangokban és mesterséges járatokban, bányákban húzta meg magát és épült fel; a civilizáció kultúrája pedig nagyban hasonlítana a fantasy történetek törpjeinek kultúrájához. A nép tagjai sosem láttak még napfényt,sosem jártak a szabad ég alatt, hiszen ők azt gondolják, a felvilág csak mítosz, mese. Tulajdonképpen bányásznának, új járatokat építenének, termőterületeket hoznának létre, melyeken mesterséges fényforrás segítségével termelnének növényeket, barlangi állatokat (denevérek, halak, rákok, kétéltűek) ennének, emellett hatalmas, több száz szintes földalatti városokat hoznának létre, bonyolult társadalmi hierarchiával. Ezek a földalatti városok teljesen önellátóak lennének már évezredek óta, így ezzel az ősi néppel nemhogy az európai hódítók, de még a helyi felszíni őslakosok sem találkoztak még ezidáig.

Aztán valahogy felfedeznék őket mostanában.


Szerintetek mi történne ezután?

Te mit gondolnál erről a civilizációról?

Megváltozna az emberi történelemről alkotott véleményed?

Vagy nem érdekelne az egész és élnéd tovább a megszokott életedet?



2020. jún. 29. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Semmi sem történne. Ahogy eddig sem történt soha semmi.
2020. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem látok rá esélyt, hogy egy ilyet ne fedeztünk volna már fel régen. Fúrtunk már le 10KM mélyre is, hogy ne vettük volna észre, amikor nagyon sokszor vizsgáljuk a földet és hogy mi lehet mélyen. Szerintem eleinte hallgatnának róla, majd próbálnák őket fel hozni és közénk szoktatni, vagy csak simán háború, vaaagy kihalnak a betegségeinktől, rossz levegő stb.
2020. jún. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az írásod első fele valóságos, található az Andok alatt már egy egész hosszúságú (pár ezer kilométerre becsülik) barlangrendszer, annyi különbséggel hogy abban nem él senki (elvileg, bár nincs olyan ember aki bejárta volna, asszem csak az első pár 10 kilométer lett feltárva). Keress rá arra, hogy Tayos barlang.
2020. jún. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2 nehogy azt hidd. Még az őserdőknek is csak egy kis része van átvizsgálva.

A tengereknek meg valami 10%

2020. jún. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó oké tegyük fel h van ilyen. De ha felfedeznénk őket egy bányászat során például akkor az első dolog az az h hogyan néznek ki. Törpe szerűek? Vagy kissé torz emberek? Ha torz emberek akkor a bányászok mentőket hívnának mert nem beszélik azt a nyelvet amit ők. Meg szerintem ki is rohannának mert undi a látvány. De ha törpeszerűek akkor gondolom kicsik és akkor a főnöküknek szólnának h mi a helyzet. És ha a barlangokban éltek a föld alatt akkor más a szervezetük is. A napfényre úgy érzékelődnek mint a vakond szóval egy részük kipusztulna. Egyrészüket meg elvinnék vizsgálni laborokba h miez meg kiez. Meg elkezdenék feltárni az eddigi lakóhelyüket és csak ezekután hoznák nyilvánosságra mert ez már jó borsos sztori. Azt nemtom ki hogy reagálna rájuk de én utánuk olvasnék. Akiket nem kaptak el és nem haltak meg azok gondolom szétszélednének és letelepedn3nek egy olyan helyen ahol nem félnek tőlük (mert hát mégse emberi lények) ahol az eddigiek alapján tudnának élni. Majdnem mint a hangya boj. Rálépsz ők meg szaladnak. Nekem is lenne pár kérdésem kedves kérdező. A szaporodás az úgy lenne náluk mint nálunk vagy másképp? És a sz.rás meg pisálás is ugyanúgy működik? A te elképzelésedet leírnád kérlek?
2020. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi 5. Vagyok még ezt hozzá szeretném tenni. Ha más a szervezetük akkor meg java részt a vírusaink miatt is elpusztulnának meet lehet h egy egyszerű nátha megöli őket. Meg szerintem az a maradék 100-1000 az beépülne vhogy közénk és megszállnák a netet is meg mjnden eddigit. Ja és szerintem nekik nem volt ruhájuk (nem lett leírva) 3s azokat is megcsinálnák maguknak. Meg lehet h ellustulnak. Sok változat van.
2020. jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ráknépség!
2020. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!