Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A barátnőmmel át akarunk...

A barátnőmmel át akarunk menni az animék világába, de tudjuk hogy sajnos ez lehetetlen, ezért azt találtuk ki hogy mi lenne ha álmunkban összekapcsolódnánk valahogy, és létrehoznánk egy világot (pl minecraft). (?)

Figyelt kérdés
De nem tudjuk hogy hogyan kéne ezt megcsinálni. Tudtok valamit tanácsolni? És ha ez lehetséges akkor mindkettőnknek egyszerre kéne elaludnunk? Mert valahogy úgy nézhet ez ki mint a Messengeren hogy mikor van online a barát.

2020. júl. 2. 00:27
 1/8 dziecko válasza:
85%
Keress rá youtubon a "Hatlábu farkas" felhasználóra, neki vannak videója a tudatos álomról.
2020. júl. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Rossz a kategória. Ezt inkább az ezotériába.
2020. júl. 2. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Ezotéria sem, utazás semmiképpen. Elmeháborodottaknak nincs rovat.
2020. júl. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
41%

Tudatos álmodással lehetséges, de ahoz nagyon sokat kell gyakorolni és vannak kockázatai. Először is akár hónapokba telik megtanulni, hogy kell, de még akkor se tudsz akármit csinálni, legalább egy év "gyakorlásra" van szükség ahhoz, hogy ez lehetséges legyen. És mivel itt alvás közbe tudatodnál kell hogy maradj, minden alkalommal át kell esned az alvásparalízisen, ami annyiból áll, hogy úgy érzed, mintha valami ülne a mellkasodon, megpróbálna megölni, gyakorlatilag szörnyeket látsz, akik meg akarnak téged ölni (nem képesek bántani, mivel csak a képzeletedben léteznek). Nem tudsz mozogni, hangot kiadni. De hogyha ezen át is esel, és sikerül tudatosan álmodni, akkor is fennáll annak a veszélye, hogy amikor felkelsz, alvásbénulásod lesz. Ez annyiból áll, hogy nem tudsz mozogni, hangot kiadni stb. Ez általában kb 10 percig tart, de ritkán órákig is lehetsz ilyen álapotban. De ha sikerült elsajátítanod, képes vagy álmodban szó szerint akár mit csinálni, meg tudod valósítani, amit írtál.

Szívesen:)

2020. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Utolsót annyiban kiegészíteném, mire a tudatos álmodáshoz jutsz, az alvásparalízist már röhögve fogod tudni kezelni. :D Én egyszer éltem át úgy, hogy emlékszem is rá, bevallom, először rohadt ijesztő volt, de utána rájöttem, hogy ez az alvásparalízis. És ezután már inkább kíváncsi voltam, hogy mit lehet még ebből is kihozni. Ekkora próbáltam venni egy mély levegőt, mert olvastam korábban a neten, hogy ilyenkor nem lehet, és kíváncsi voltam, hogy igaz-e. Igen! Ez az az érzés, amitől úgy érzed, mintha ülne rajtad valaki(lidércnyomás). De ha helyén kezeled, és nyugodtan lélegzel, akkor csak a hallucinációkkal kell megküzdened. (Baromi egyszerű, becsukod a szemed. Feltéve, hogy hangok nem társulnak mellé. 😅 ) Én is ezt tettem, és elképzeltem, hogy villámok cikáznak körülöttem, amelyek megvédenek. Csak egy hirtelen ötlet volt, de működött. Megnyugodtam, és vissza tudtam aludni. (Nekem ekkor nem volt célom a tudatos álmodás, csak így jött.)


Szóval hajrá! Bár cooperative isekai szervert biztos nem fogtok tudni csinálni, ha elég kitartóak vagytok, npc-ként betehetitek egymást, és kalandozhattok. Aztán reggel beszámoltok, hogy mik történtek. :D

2020. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudatos álommal már volt pár tapasztalatom, de elméletileg lehetetlen két embernek összekapcsolodnia, az Eredet című filmben is használtak valami szerkezetet hogy összekapcsolódjanak. Minecraftban elég egy szerver animés skin esetleg egy mod, de ha nem szeretsz Minecraftozni, akkor unni fogod :D

[link]

2020. júl. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Több világ egy szerveren lehet a "Multiverse" névre hallgató plugin segítségével. Így át tudtok menni egymás világába is egy szerveren belül. További információkhoz nézz tutoriált
2020. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Mivan? Most a minecraftról vagy a való világról beszélünk? Mert en mar iranyitottam egyszer az almomat de semmi ilyen haluzás nem volt xd. Aznap elmentem gtazni egy kávézóba hogy ne legyen vilagvege. Marmint az almomban. Nagyon weird volt
2020. nov. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!