Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elolvasod a történetemet?

Elolvasod a történetemet?

Figyelt kérdés

Elnézést mindenkitől, aki jártas az ezoterikus dolgokban, de én sosem foglalkoztam ilyen témában, nem is tudom, hova tartozik a törtenetem.


Tehát, az történt velem, hogy jó pár hónapja, elég sűrűn, de nem mindennap azért, este ránéztem a digitális órámra. De, este mindig 22:06kor. Mindegy mikor feküdtem le, vagy nem aludtam még, de 22:06kor mindig ránéztem az órára.

Ez feltűnt egy idő után, hogy ebben az időpontban sűrűn ránézek. És furcsa volt, hogy már megint 22:06 van.


És most a lényeg. Most június 22-én több, fontos dolog, változás történ velem.

És ugye angol dátum szerint a 22:06 ugye június 22.


Mi történhetett, üzent valaki így


2020. júl. 5. 16:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Tehát, valaki így jelezte, hogy fontos lesz az a nap?
2020. júl. 5. 16:06
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Biztos hogy nem loptad te ezt a történetet? Valahol már hallottam egy pont ugyan ilyen történetet csak abban az illető mindig hajnali háromkor kelt fel asszem :D Ha nem loptad akkor lehet ez egy jel az univerzumtól.. ki tudja? Szólj ha holnap is ugyanekkor kelsz fel :D
2020. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Én nem vagyok szakértő, de nem lehet, hogy megállt az órád? 🤔
2020. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Slusszpoén : ha megnézed az órád meg van állva 22:06-kor 😄
2020. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Dehogy van megállva, az óta is jár.

Én nem vagyok jártas az ezoterikus dolgokban. Sosem érdekelt, nem is hiszek az ilyesmi dolgokban.

Sosem olvastam hasonló történetet, én egyszerűen így jártam ahogy leírtam.

2020. júl. 5. 16:53
 6/9 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudok magyaràzatot rá, hogy ki üzen így, de mindig jelez valamit, valami dátumot, valami időpontot, valakinek a számait.

Számmisztika után érdemes ilyenkor nézni.

Ha lezajlott a jelzett időpont, akkor nem fogod ugyanezeket a számokat látni.

2020. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudod megítélni, hogy mennyire lett fontos számodra ez a dátum. Ha valóban az, akkor ez lehetett egy előrejelzés, vagy megérzés is (~jövőérzékelés). Nekem is vannak ilyen élményeim, miszerint előre "láttam" bizonyos - később beigazolódó - dolgokat, ill. éreztem bizonyos látvány vagy fogalom későbbi rendkívüli fontosságát. Lehetett figyelmeztetés is, némelyiket mégis elcsesztem, másokat pedig nem. Ebben nem tudunk konkrétan segíteni, csak abban, hogy van ilyen jelenség, és ne érezd magad bolondnak.
2020. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2020. júl. 5. 20:59
 9/9 anonim válasza:
Szimpla agyprogramozás.
2020. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!