Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Próbáltátok már bevonzani,...

Próbáltátok már bevonzani, hogy valaki üzenjen nektek?

Figyelt kérdés
Sikerült? Mi történt utana? Beszelgettetek sokáig vagy csak ideiglenes volt? Csak normális válaszokat szeretnék, köszönöm!

2020. júl. 7. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Nem próbáltam. Így a többi kérdésedre nincs válaszom. Komolyan.
2020. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tabbouleh ***** válasza:
18%
Én nagyon durván rámeditáltam a dologra, előtte elmentem gyónni a szellemi, majd végbél tisztitást vállaltam a testi megtisztulásom érdekében. Agykontrollal szuggeráltam a profilját és még aznap este elmentem a közeli temetőbe kántálni egyet holdfényben. Másnap reggel hallottam, hogy az este megidézett lelkek suttognak valamit. Egyre hangosabban, majd mintha démonként megszálltak volna, elvesztettem az irányítást és én írtam rá eberünkre (jelen esetben egy félistenre). Az üzenetem célba ért, de nem írt vissza a másik fél. Úgy éreztem, hogy mindent hiába csináltam. Mindent. A hangokat viszont még mindig hallom, egyre hangosabban. Már nem tudok aludni, félek lecsukni a szemem.
2020. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
66%
Utolsó, ez elég para persze ha igaz, szerintem kicsit orult dolog amit leírtál vagy lehet csak vicceskedsz, de mindig van bennem egy mivan ha és félek xdd
2020. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tabbouleh ***** válasza:
32%

2es vagyok

Utolsó, csak hülyülök, nyugi 😂

2020. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
30%
Te troollll
2020. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Először kicsit balul sült el, fél év után rairt a fake instamra! Valami hiba csúszhatott a manifesztacioba, vagy nem akartam eléggé.


Most 1 hete kezdtem el, hogy a mostani kiszemeltem rám írjon, és csütörtökön rám írt!!!!!!!!

Nagyon meglepődtem!

2020. nov. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!