Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vonzás törvénye használata?

Vonzás törvénye használata?

Figyelt kérdés
Ti használjátok a mindennapi életetekben? Melyik módszer vált be nektek a legjobban?

2020. júl. 14. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

9-10 hónapja tanulmányoztam át, azóta élek tudatosan eszerint. Még mindig sokat botlok, mivel ez egy teljes életmódváltást, gondolkodásmódot igényel.

Mindegyik technika használható, de mondjuk ami nekem igazán segít, az ha a gondolataimat "menet közben" változtatom meg, ez azt hiszem az ún. "mental diet" technika.

Ezen kívül ha valamit apróságot szeretnék a közeljövőben, egy üzenetet, egy fuvart stb, akkor naponta párszor vizualizálok, majd elengedem, és akkor jön mikor elfelejtettem.

2020. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
az ilyesmi akkor működik,ha mellette dolgozol is azért amit akarsz.nem valami különleges varázslat,inkább tudatod magaddal hogy ez a célod
2020. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, amíg tudtodon kívül szokásod önszabotálni, addig nagyszerű eszköz lebontani egy-egy aktuális mentális gátat. Idővel átállsz arra, hogy már nem is vágy vagy akarat van az egész mögött, hanem jó intuíció, harmóniában a környezeteddel, és szinte csak azért csinálsz dolgokat, mert úgy születik a legtöbb jó minden érintett életébe.
2020. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!