Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Spirituális hitrendszerű...

Spirituális hitrendszerű emberekhez, esetleg buddhistákhoz szól a kérdésem. Többi lent?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit már két éve nem tudok elfelejteni, de sokat csalódtam benne. Olvastam viszonylag sokat a manifesztációról, tudatos teremtésről, és arra jutottam, hogy csak rajtam múlik, hogy milyen a kapcsolatom Vele. Viszont ha vágyok valamire, de a vágy mögött negatív érzéseim vannak (szorongás, kétely, stb), akkor nem fogom tudni bevonzani. Szeretnék hinni benne, hogy sikerülhet, de sajnos nem tudok teljesen hinni benne, de nagyon szeretném. Viszont nem szeretnék többet csalódni. Hogyan köthetnék hozzá pozitív érzéseket, hogyan erősíthetném meg a hitemet?

2020. júl. 18. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

csalódás ott van, ahol elvárás van

rajtad múlik, hogy milyen a kapcsolatod vele, igen. vedd észre, hogy nincs is kapcsolatod a személlyel valójában

nem a vele való kapcsolatodon kell dolgoznod, hanem a téged hozzá kötő emléknyomon (traumán?)

ha nem tudsz hinni, ne higgy. ha tudsz, higgy. ha nem tudod egyik megoldást sem tartósan fenntartani, hintázz köztük. tanuld meg élvezni a hintázást

ha nem akarsz csalódni, ne legyenek elvárásaid

ne köss hozzá pozitív érzést, ne köss hozzá semmit -minek is tennéd, ha ez a kapcsolat csak a fejedben létezik?

és dolgozz a szorongás valódi okainak felderítésén

2020. júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igazad van, hogy csak a fejemben létezik a kapcsolat, de ezen szeretnék változtatni. Azt szeretném, hogy legyen köztünk valami.

Csak jelenleg nem tudom bevonzzani, mert túl sok alacsony frekvencián mozgó (negatív) érzés van bennem a vágyaim mögött.

Köszönöm a választ!

2020. júl. 18. 12:37
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

egyes vagyok


Bob Ramóna segíthet, főleg ha a vegyes érzéseidet ki tudod tisztítani. Nézz utána a biztonságosan, az ambivalensen kötődő és az elkerülő személyiségtípusoknak.


Remélem, segítettem, és jó énmunkát kívánok!


UI. A fiú jó és rossz tulajdonságai is csak a fejedben léteznek.

2020. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%

"arra jutottam, hogy csak rajtam múlik, hogy milyen a kapcsolatom Vele"

Hát ez téveszme, sajnos. Egy párkapcsolat minden esetben két emberen múlik - kivétel nélkül.

2020. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves 4/4! Valószínűleg másban hiszünk, de ez nem baj.

Én hiszek abban, hogy a saját világomban csak az jelenik meg, ami bennem van.

2020. júl. 18. 13:12
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

rendben,azért nem kellett volna lepontozni, ha "nem baj"

"hiszek abban, hogy a saját világomban csak az jelenik meg, ami bennem van."

-ez eddig rendben -csakhogy a fiú saját világában is az jelenik meg, ami benne van

2020. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztalak le.

Így van, de az az ő világa, ez meg az enyém.

Tapasztaltam már olyat, hogy valakihez megváltozott a hozzáállásom és az érzéseim, és ő is máshogy viszonyult hozzám.

Csak most nehezebben megy.

2020. júl. 18. 13:27
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
a szabad akaratot is figyelembe kell venni, azaz a másik fél szabad akaratát. Megpróbálhatod bevonzani, de a vonzás törvénye se úgy működik, hogy a másik szabad akaratát befolyásoljuk. Ha ő nem szeretne veled lenni, az ellen nem tudsz mit tenni.
2020. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Értelek, köszi.
2020. júl. 18. 13:51
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy megjelent az életedben, még nem jelenti azt, hogy közvetlen u.n. partneri kapcsolat, viszony is fog egymáshoz kötni titeket.

A világ egy tükör: bármit/bárkit látsz magad körül, az saját bensőd egy részét mutatja. Ha valami irritál, idegesít a másikban, azt jelenti, hogy az a tulajdonság benned túl sok.

Ha valami olyasmit látsz, amit te is szeretnél, azt jelenti, hogy az a valami belőled hiányzik.

Vizsgáld meg, milyennek látod őt, mi az amit csodálsz benne, ami tetszik a tulajdonságai közül, nézd meg, mi az, ami nem tetszik, ami zavar. Majd ezek után nézz a saját lelkedbe, és látni fogod, mi az, amit saját magadon javítani kell.

Ennyi. Egyelőre. Ha később mégis lesz köztetek valami szorosabb kapcsolat, akkor majd azt a szíveddel fogod érezni, és nem a "józan eszeddel" teremted meg.

2020. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!