Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez csak a véletlen műve vagy sem?

Ez csak a véletlen műve vagy sem?

Figyelt kérdés
Ott kezdem hogy én elalvás elött kb fél liter szörpöt meg szoktam inni. Teljesn mindegy hogy 11-kor alszok el vagy 8-kor esetleg hajnali 1-2 körül de mindig 3:07-kor felébredek hogy iszonyúan kell pisilnem. Ha nem iszok akkor is. Ez lehet valami más okból? Velem nem nagyon történt eddig természetfeletti esemény csak egyszer.

#Természetfeletti cucc
2020. júl. 19. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
A veséd nincs toppon.
2020. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Az nem a vese, hanem a prosztata vagy tévednék?
2020. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hüvejgomba is
2020. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocs de nincs hüvelyem. Nem is tervezek csináltatni. Elvagyok fiúként és semmi egészségügyi bajom nincs.
2020. júl. 19. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a sok szörpözés miatt hozzászokott a tested a hajnali felkeléshez, és akkor is felébreszti magát, ha nem is ittál előtte. Ebben nincs semmi természetfeletti.
2020. júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En csak azért gondoltam mert pont 3:07 kor és 3 óra a szellemek órája. Egyébként azért iszok mindig szörpöt mert nem tudom meginni a vizet mert nem ízlik
2020. júl. 20. 15:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg a máj órája, amikor a legaktivabb, és méregtelenít, szóval érdemes lenne felülvizsgálni a toxinokat amiket naponta juttathatsz a szervezetbe..
2020. júl. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Laylah ***** válasza:

Semmi extra nincs benne. Ha lefekvée előtt 1-1,5 órával már nem iszol, akkor nem fogsz felébredni sem. Nálam ez úgy működik, hogy lefekvés előtt megiszok 6 korty vizet, és nem ébredek fel éjjel. Viszont ha 8-at iszok, akkor már éjjel is ki kell mennem.

Nincs olyan, hogy bizonyos szervek órája meg szellemek órája. A vizelésnek egyébként sincs köze egyikhez sem.

2020. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!