Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bevállik ez a manifesztálodás...

Bevállik ez a manifesztálodás módszer?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót,hogyha sokszor leírom egy lapra ugyanazt amit akarom,hogy bekövetkezzen akkor az befog,hogyha hiszek is benne. Valakinek vannak tapasztalati ezzel kapcsolatosan?

#manifesztálodás
2020. júl. 22. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Sokszor leírtam már egy lapra, hogy "ne tegyenek fel több hülye kérdést a gyakorikérdéseken", de úgy látszik, nem használt. Mondjuk igaz, én egy percig nem hittem benne...
2020. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Neeeee. Ha valamit akarsz, kérdezd a szíved. Nem kell irogatni. Tedd. Anyámat már békítettem ki a nevelőapámmal. Ha ez sikerült semmi sem lehetetlen... neked is minden menni fog, ha akarod (kereteken belül)
2020. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Ez a "vonzás törvénye".

Az jön, aminek "energiát" adsz, amire koncentrálsz.

Nem mindennel jön be, de ha pozitívabb dolgokra gondolsz, pozitívabb dolgok fognak veled történni, ez viszont igaz.

A gondolatnak "teremtő ereje" van. Amire gondolsz, amire koncentrálsz, az fog bekövetkezni.

Beszokott jönni, de tenni is kell érte, mert az öledbe nem fog pottyanni, viszont ha valakinek pl: Szívből jót kívánsz, azt akarod sikerüljön neki valami, akkor hamarabb fog sikerülni neki.

Ez jobban nem tárgyi dolgokkal működik, de azokkal is működik bizonyos esetekben.

Attól is számít, milyen erős a koncentrációd és a hozzáállásod.

A papíros-írkálós dolog arra jó csak, hogy több energiát tudj összpontosítani a dologra, mert egy "képi dologra" jobban tud fókuszálni az ember.

2020. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

Nem akarlak elszomorítani, de ez nem ilyen egyszerű dolog, sajnos. :( A nagy kívánságokhoz több türelem és kitartás kell, bár már ezt is megcáfolnám. Ha a sors úgy akarja, akkor te bármit tehetsz, de nem fogod azt kapni, ha annak nem szabadna megtörténnie. Vagy csak elsőbb jól megszenveded az utat, azután meg beteljesül. Nehéz megérteni az Univerzum működését. Megemlíteném még kulcsszóként: az isteni időzítés, illetve a karma működése.

Nekem a lista technika sikerült többnyire, de kisebb kívánságokkal. Fontos, hogy csak jó dolgokat kívánj. Sok sikert.

2020. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 vantel ***** válasza:
55%

Igen, főleg,ha kőtáblába vésed.

Ha biztosra akarsz menni írd le,hogy ki fog fogyni a tollam.

Ez veruzával írva nem működik.

Viccet félre téve ,igen erősebb a hatása mintha csak mondogatnád.

2020. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Nézz több videót, hogy megértsd, nem ilyen egyszerű.
2020. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Nézz több videót ócska önjelölt médiumoktól, attól aztán okosodsz :D qrvajó tanács, a 21. század lusta és buta, de legalább tudálékos emberének módszere arra, hogy okosnak érezhesse magát. Véletlenül se OLVASS könyveket, ha igen, akkor se olyat, ami kicsit is kétségbe vonná az ezotérikus maszlagba vetett hitedet...
2020. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Ezotéria kategória, itt semmi keresnivalója az off "nem hiszek ilyenbe, sz*r az egész" kommenteknek.

Ha nem tetszik, ne gyere ebbe a kategóriába.

De 12:21 gondolom te lehetsz az, aki kiírta a "Lehetek hivatásos szelleműző/démonűző, ha benne van a szerződésben, hogy vicc az egész?" kérdést...

Ezt a kérdést meg nem is kommentálom inkább, már a fogalmizavarok miatt sem.

Mint ahogy azt se kommentálom, hogy régen rossz, akinek csak az Ezo tv-ig terjed az ismerete...

2020. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

8.


Engem őszintén szólva nem érdekel, mit kommentálsz és mit nem. Nem írtam ki az említett kérdést, de ha attól okosnak érzed magad, hogy így "lelepleztél", nekem mindegy.


Abban igazad van, hogy semmi keresnivalóm itt, és lenne jobb dolgom, de nem árt azért, ha néha-néha beszűrődik némi értelem is ebbe a szellemi sötét közegbe, ha csak egy-egy komment erejéig is...

2020. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ezo tv-s tudásra alapozva tőled nem sok minden szívárog ide, nagyon okos...
2020. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!