Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy tényleg látja...

Lehetséges hogy tényleg látja a szellemeket?

Figyelt kérdés

A húgom(12 éves) kb 8-9 éves kora óta lát alakokat/szellemeket.

Azt mondja hogy álltalában azt szokta látni(!) hogy egy magas fekete alak sétál és eltűnik.

Amikor még közös szobánk volt akkor mondoggatta hogy ott van, de én nem láttam, de azt viszont azt hallottam hogy nyikorog a parketta meg hogy egyszer magától leesett egy pohár.(eléggé beszartam hogy őszinte legyek)

Lehetséges hogy a húgomnak nyitva van a harmadik szeme? Veletek is volt hasonló?



#lány #szellem #paranormális #12 éves húgom
2020. júl. 24. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
rossz kategória
2020. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2020. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

#2 :DDD


Amúgy lehet, hogy túl sok horrorfilmet nézett, vagy csak tetszik neki ez a téma. Egyik haverom a múltkor még 16 éves fejjel is be volt szarva, mert hallott valamit a plafonról, és bebeszélte magának, hogy el fogják rabolni, vagy valami lény van ott, és nem értette meg, hogy csak a patkányok tartanak rave partyt ott fent. :D

2020. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
16%
Adjon neki tanyasi kecskevérét!Attól majd meg javul a látása nekie!Ez a szerkentyű mikre képes!Bebütyköljök rajt amire kíváncsik vagyunk mink, oszt kész a csodája!Megvon a válasz, igazam van?Várjál e, most én gyüvök...Mit csináljak ha szerencsételen tehenem borjat fiallott, osztán vérvörös a szeméje neki!Segítsön kend mink rajatunk,az a tehénke az egy állatunk nekünk meg a borja!A húgának meg tanyasi kecskevéret adjon!
2020. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Gyerekkoromban én is láttam mindenféle "szellemeket" kirajzolódni a félhomályban. Majd kinövi ő is.
2020. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#3 o nem szokott nezni horror filmeket es nem az a “bemeseli maganak” fajta.

Hallottam olyan hogy gyerekkorban elvileg nyitva van a harmadik szem. En azonnal eszre veszem rajta amikor hazudik(mert nem tud jol hazudni:D) de most nem olyan..🤔

#2 xD

2020. júl. 24. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!