Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kell manifesztálni?

Hogyan kell manifesztálni?

Figyelt kérdés

Tiktokon láttam mostanában és kommentekben többen is írtak, hogy ez beválik.

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat! Trollok kíméljenek!



2020. júl. 30. 17:58
 1/5 anonim válasza:
57%

Pont most láttam ezt a videót: [link]

Itt a válasz: [link]

[link]

[link]

Lehet van több videója róla, de ezt úgy csak találomra szedtem össze😊

2020. júl. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!☺️ Valamiért nem adja be, de van egy tippem, hogy kinek e videóit küldhetted el.
2020. júl. 31. 02:06
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

Nem könnyű .

Nekiállsz és megcsinálod.

Most hiába ülsz le otthon a sarokban és meditalsz meg vizualizálsz, a lottó ötös nem fog jönni. Sajna ez van. Bele kell állni, tenni azért amit szeretnél, melozni rajta sokat , és akkor majd manifesztálódik. Vagy nem.

Nem akarom bántani a kislányt a tiktokon, csak ne terjesszük még jobban a hülyeséget ha nem muszáj .

2020. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PWDKaller válasza:
94%

... " csak ne terjesszük még jobban a hülyeséget ha nem muszáj ... " látod ebben igazad van jobb lett volna ha nem szólalsz meg :D . Te materialista ember vagy ez látszik az írásodon is pont ezért nem releváns a hozzászólásod spirituális dolgokhoz . Kurvára nem hiába ól le a sarokba meditálni ... csak nem mindegy hogy csinálja és mennyire kitartó benne illetve mennyire sajátította el a technikát. Na de mindegy is hiába írok bármit is úgy sem hinnéd el hiszen szerinted ez hülyeség :D


Ha belegondolsz mindent gondolati síkon teremtsz meg még azt is ,hogy elmenj a boltba vagy wcre ...

2021. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9%
Földhözragadt módon vagyok spirituális ebben igazad van. De akkoris maximum a lehetőséget tudod bevonzani. Az meg nem használja ki saját magát :) a
2021. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!