Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van-e bármilyen jelentősége...

Van-e bármilyen jelentősége annak, hogy jobb- vagy baloldalra tetováltat valaki?

Figyelt kérdés

• Régebben olvastam, hogy a piros karkötőt baloldalon hordják, hiszen a bevonza a pozitív dolgokat; ellenben, ha jobboldalon hordják, akkor gátolja a pozitív történéseket.

• A jobb csuklómra szeretnék oldalra egy vagy nyilacskát, ami ugye azt jelenti, hogy ha az életben rossz dolgok történnek veled, akkor tudd, hogy a nyilat is hátrahúzzák, mielőtt céljába érhetne, vagy egy olyan tetkót, ami arra emlékeztet, hogy kövessem a szívem. (Nem kérek kommentárt a tetkóötleteimre)

• Szóval, lesz-e "problémám", ha jobb oldalra csináltatom?

Annyira nem követem ezt az ezoterikus világot.



2020. júl. 30. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Úgy tudom egyik oldali tetoválást sem szabad magadra tetováltatni.

jobboldali jelkép biztosan mindenkinek beugrik nem szabad magadra rakni.

Jobb oldali boldog béke idős szovjet na ez is tilos.

szóval csak valami liberális tetkó jöhet számításba.

2020. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Hát nekem van egy szvasztika (horogkereszt) a bal lábamon nő létemre 😃 eddig még egy rendőr se büntetett meg de még csak szóvá se tette senki. Bár lehet azért, mert félnek 😃 Ha nem szabadna ilyesmit tetováltatni, már ezernyi atrocitás ért volna engem emiatt.
2020. júl. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 - nagyon vicces vagy tesó, tényleg

#2 - nem az volt a kérdésem, hogy szabad-e :))

2020. júl. 31. 00:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jelentősége valakinek mind a két karja fullra be van varrva

A fülbevaló nem mindegy, hogy melyik fülben van férfiaknál: mert ha csak balban van akkor az semmit nem jelent, de ha csak a jobb fülben van akkor az illettő ezzel jelzi a homoszexualitását

2020. júl. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Oké, oké, én most tök komolyan segíteni szeretnék, de: mi az a "vagy nyíl"?


("A jobb csuklómra szeretnék oldalra egy vagy nyilacskát")

2020. júl. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Ez már inkább spirituális kérdés. Őszintén, SZERINTEM nincs jelentősége; de ha téged érdekel/ zavar, akkor oda tetovàltasd, ahova jónak olvastad.
2020. júl. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!