Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Újraélesztés előtti élménye...

Szunyo37 kérdése:

Újraélesztés előtti élménye kinek volt?

Figyelt kérdés
Hallottam, már olyat, hogy több percen át halott volt az illető, és az újraélesztés is későn kezdték, és mégis sikerült.Semmi maradandó károsodása nem volt. Voltak tapasztalásai, de hasonlóak, mint a többi újra élesztetteknek. Valamint az egészségügyi dolgozók tapasztalhatnak, vagy érzékelhetnek furcsa dolgokat, csak nem beszélnek, vag nem beszélhetnek róla. Nem vagyok vallásos, de van hitem, és hiszek egy nálunk nagyobb erőben. Mi emberi faj, csak a fizika, kémia világát ismerjük, vagy ismerhetjük. Oka van mindennek a világunkba, és nem hiszek a véletlenekben.

2020. aug. 9. 07:27
A kérdező szavazást indított:
Újraélesztés
Újraélesztés
20 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok elhamarkodottan szavazni, még gondolkodok a lehetőségeken.
2020. aug. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Kérem, az is jelentkezzen, akinek újraélesztés utáni élménye volt!

(Olyanok jelentkezését nem kérjük, akinek sikertelen volt az újraélesztése, vagy nem élesztették újra.)

2020. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
#1 Hangosan vinnyogok egyedül a lakásban a válaszodon :D
2020. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1-es sikerült átgondolnod, szavaztál már? :D
2020. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hosszas gondolkodás után arra jutottam, hogy az "Újraélesztés" kategóriát választom. Mit gondoltok, jó döntés volt?

A, Igen

B, Igen

2020. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lucifer (Lv.101) ***** válasza:
Egyszer újraélesztettek, de sikertelen volt és most már halott vagyok. A halálom során láttam a fekete fényt, majd Isten, ahogy harci szoknyában áll előttem, két vörös szarvval. Vasvilla volt a kezében és tűz égett körülötte. Így jutottam a Mennyországba. A Mennyország nevű kis faluban, amit vörösen izzó vulkánok vettek körül és Sárkányok repkedtek az égen, mindazonáltal sok angyal volt, legtöbben nők voltak, akiknek szarvai voltak és vörös denevérszerű szárnyakkal, de farkuk is volt, aminek szív alakú csúcsa van.
2020. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lucifer (Lv.101) ***** válasza:
… ó, azt el is felejtettem mondani, hogy végül felébredtem.
2020. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Látom sok az idióta komolytalan ember.Ne válaszoljatok.
2020. aug. 9. 18:23
 9/10 anonim válasza:
100%

Èn még vacilálok.

A, bizonytalan vagyok

B, vagy mégsem?

2020. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én olvastam egy ilyen könyvet megdöbbentő ezt javaslom neked ki kerestem a neten ki írta nagyon érdekes:

ÉLET AZ ÉLET UTÁN - moody A mű eredeti címe: LIFE AFTER ...

dfmi.weebly.com › elet_az_elet_utan_-_moody

PDF

150 olyan ember számol be élményéről aki orvosi értelemben meghalt, és mégis ... „Miután visszajöttem, egy héten keresztül sírtam, mert a másik világ ... Moody: „Élet az élet után” c. könyvét kutyanyelv alakjában olvashattam. ... különbséggel - és igazán fantasztikus beszámo-lót tartott arról, ami vele történt, amíg „halott”.

2020. aug. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!