Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megpróbáltam bevonzani egy...

Megpróbáltam bevonzani egy párkapcsolatot, szerintetek sikerült?

Figyelt kérdés

Már egy ideje foglalkozok manifesztációval, bevonzással, érdekelnek a hasonló dolgok.

Hallottam a párkapcsolat bevonzásról, gondoltam megptóbàlom, leírtam egy lapra az ideálom, milyen párt szeretnék, ez volt olyan 5-6 hónapja, teljesen megfeledkeztem róla . A minap egy étteremben ültünk az egyik baràtommal és megláttam az egyik felszolgálót, pont ő jött hozzánk felvenni a rendelést és volt egy olyan érzésem, hogy az az ember más mint a többi, nem tudtam megmondani miben, de éreztem, hogy valami furcsa vele. 2 nap elteltével jöttem rá, hogy minden egyes kritériumnak megfelel amit én felírtam magamnak.

Kicsit furcsán hangzik, még èn sem nagyon tudom hová tenni.

Szerintetek valóban lehet, hogy azzal találkoztam akivel kellett? Azon kívül nem történt semmi lényegretörő, csak elég furcsa tapaszalat volt.



2020. aug. 11. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Párkapcsolat bevonzását nem így kell csinálni, hanem nagyon szép frizurát csináltatni magadnak, rendszeresen járni kozmetikushoz, sminkelni, elegáns ruhákat, szép cipőket hordani, és a lakásod is legyen jó illatú, tiszta. Ne komorkodj, ne húzogasd a szád, hanem vidám légy. Így bárkit bevonzasz.
2020. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Ne a párkapcsolatot vonzd be, hanem egy pasit.
2020. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

próbáld meg behálózni, és kiderül.

Az esetek többségében a nő dönt, mielőtt a srác nekiállna akár csak udvarolgatni, a nő már rég kiszemelte...


Szerintem igen 'bevonzottad', már csak neked kell tenni az ügyben

2020. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem vonzottál be semmit. Attól hogy akarsz valamit attól még nem fog történni semmi. Tenni kell érte vagy jókor kell lenned jó helyen. De a bevonzás meg az ilyenek azok nem valós dolgok
2020. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A bevonzás, nem az hogy kérsz 250 milliót és megkapd, hanem kapsz egy lehetőséget amivel elérheted. "...jókor kell lenned jó helyen"

Az hogy ezután élsz e a kapott lehetőséggel az nem a "bevonzáson" múlik. "Tenni kell érte".

A kérdező fel adta a kívánságát, vágyát. Megkapta a lehetőséget, és ennyi. 'Bevonzotta' de a többi rajta múlik.

Nem fog a sült galamb berepülni az ablakon, inkább csak a galamb, amit meg kell sütni.

2020. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Inkább az eszedet vonzad be.
2020. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg valahogy felvenni vele a kapcsolatot, menj el oda többször, mosolyogj rá, deritsd ki hogy hivjak, keress rá közösségi oldalakon. Ha veszi a lapot és kialakul a kapcsolat, akkor mondhatod hogy sikerült.
2020. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Szerintem sikerült bevonzanod..
2020. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha többször mész abba az étterembe, hogy lássad akkor nem te vonzottad be őt, hanem ő téged.

Ha csak nézegeted, de nem kezdeményezel, lemaradsz róla, ám akkor ne a Gondviselést szidjad, hanem nyusziságod.

2020. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!