Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a legijesztőbb dolog, ami...

Mi a legijesztőbb dolog, ami megtörtént veletek, és még a mai napig nem tudtok rá magyarázatot adni?

Figyelt kérdés

Elmondom a saját sztorimat:

Kb. 1,5 éve lehetett. Egyik éjszaka (olyan 11 körül) kikapcsoltam a tévét, lefeküdtem aludni, és befordultam a fal felé az ágyon. Már majdnem félálomban voltam, amikor azt halottam, hogy úgy nyikorog a padló, mintha valaki futna rajta. Felkeltem, körbe néztem, de nem találtam semmit, ezért visszafeküdtem (természetesen hanyatt, hogyha valamit hallok egyből oda tudjak nézni). Nem hallottam semmilyen hangot, ezért lenyugodtam, és megpróbáltam aludni. Befordultam a fal felé, és majdnem egyből, esküszöm úgy éreztem, mintha valami hátba bökne. Ijedtemben hirtelen akkorát ugrottam, hogy majdnem leestem az ágyról. Lehet, hogy csak hallucináltam, de a mai napig nem tudom megmondani, hogy mi lehetett.



#természetfeletti #para #megymagyarázhatatan
2020. aug. 14. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Én meg tegnap azt álmodtam, hogy lezuhantam egy szikláról.
2020. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
Álmodtál. Lefogadom, hogy a padló sem nyikorog egyébként.
2020. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
95%
Nekünk ilyen nagy nehezen kihúzható székeink vannak a konyhában, ami a földszinten van,az én szobám pedig az emeleten. Mielőtt felmentem a szobába, emlékszem hogy be voltak tolva a székek. Egyedül voltam otthon és hallottam, mintha valaki húzogatná és tologatná a székeket. Nem volt nyitva ablak se semmi szóval a huzatot se lehet belemagyarázni. Folyamatosan olyan hangja volt mint amikor valaki kihúzza és nyikorog. Mondanom sem kell hogy megijedtem és amikor végre le mertem menni, tényleg el voltak mozdulva a helyükről a székek..
2020. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#2 igazad lehet, de az biztos, hogy miután a bökést éreztem (hallucináltam?/álmodtam?), felkeltem, át mentem egy másik szobába aludni, és reggel ott ébredtem.

Egyébként nem jártál még nálam, mások is hallottak már nyikorgást este.

2020. aug. 14. 13:51
 5/17 anonim ***** válasza:
10%
Oké, de gondolom nem hajópadló van, vagy olyan rossz parketta, ami egyébként nyikorogni tudna, ugye?
2020. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Velem ez történt:

Pár évvel ezelőtt otthon voltam egyedül (kisváros,kertesház), és estefelé,olyan 8-9 körül leültem az ablak alá a kanapéra, egy bögre teával, és elkezdtem filmet nézni. Egyszercsak kopogást hallottam az ablak felől,a függöny el volt húzva,szóval amikor felnéztem nem láttam semmi különöset,folytattam a filmezést. Aztán pár perc múlva újra kopogtattak. Csak 3 egymás utána egyszerű kopogás. Itt már picit megijedtem,de nem mertem elhúzni a függönyt.

Itt igazából elmentem aludni,de másnap megnéztem kívülről az ablakot,meg környékét, és csak a sarasabb földben találtam egy ilyen csúszásnyomot :/ Máig nem tudom hogyan,mi lehetett az

2020. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#5 Apám (aki egyébként elég keresett, jó melegburkoló), rakta le a laminált padlót, és ha rálépünk nem nyikorog. Szóval ez vagy tömeges hallucináció, vagy nem tudom mi.

#6 Elhiszem hogy ijesztő lehet, ha kopognak de nem látsz senkit, de nálunk volt már, hogy valaki szórakozásból bekopogott az ablakon, és utána leguggolt az ablak alá. Ráadásul mi sarok házban lakunk, szóval ha el van húzva a sötétítő még a sarokhoz is el tudnak futni, ezért ha az ablakon kihajolok se látom, hogy ki volt az, van olyan gyerek, aki ugyanígy meg a csengővel szórakozik. Elég hülye vicc, de vannak ilyenek.

2020. aug. 14. 14:16
 8/17 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Hát igen,ez is lehet :/ Igaz,ha gyerek,akkor át tudott mászni a kerítésen,viszont az a fura,hogy az ablak fölött van egy ilyen érzékelő,ami ha mozgást érzékel akkor világít (hogyha mondjuk valaki sötétben jön haza,akkor lásson is valami), és az csak nem gyulladt ki :/ Mondjuk akkor lehet hogy hibás volt.

2020. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez a teázós-filmnézős sztori is félelmetes lehetett, de gyerekek, mindenre van magyarázat, nem az ufók jöttek értetek, vagy a szellemek, nyugi. Ha nyár volt, nagyobb bogár is nekirepülhetett az ablaknak, akár kívülről, akár belülről úgy is, hogy zümmögést nem hallottál. Lehetett poloska is, azok is vannak már mindig. A csúszásnyom származhatott bárkitől. Esett az eső aznap, vagy előtte, amikor ez történt?
2020. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
61%
#8 Nálam is van mozgásérzékelős lámpa belülről a kapuban, hogy lássak, mert sötétben nem igazán tudtam beletalálni a zárba, és nálam is volt olyan, hogy valamiért nem világított. Udvarra, vagy utcára néző ablakod van? A kapud zárva volt, nem tudott bemenni senki? Az is lehet, hogy valaki megcsúszott, amikor felnéztél nem láttad, utána pedig nem reagáltál a kopogásra, ezért elment.
2020. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!