Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha megmagyarázhatatlan vonzalm...

Ha megmagyarázhatatlan vonzalmat érzek egy személy iránt pedig nem is tetszik akkor az jelentheti azt, hogy valojában ő vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
Már több embernél is tapasztaltam, hogy nem voltak az eseteim, nem jöttek be annyira, mèg is vonzódtam hozzájuk. Volt olyan, hogy egyáltalàn nem volt az esetem még is úgy éreztem, hogy tetszik és bejön. Ha a józan eszemmel részletesen megnéztem őket akkor láttam, hogy nem nekem valók és nem tetszenek igazán, még is mintha vonzódtam volna hozzájuk/bejöttek volna .Szerintetek ez jelentheti azt, hogy én jövök be nekik és ezt az érzést érzem tőlük?

2020. aug. 16. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért magyarázod így félre, mert nem vagy tisztában az érzéseiddel.
2020. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na erre én is nagyon kíváncsi vagyok, mert ilyen velem is van.

Régóta tartó párkapcsolatom van amiből véletlenül sem szándékozok kilépni, de van egyetlen olyan személy az életemben, akihez valami megmagyarázhatatlan módon vonzódok. Soha nem tudtam eldönteni magamban, hogy kedvelem e vagy sem, már úgy a személyisége végett, eléggé magas lovon ül, bunkó másokkal amit én nem szeretek, a humora ugyan jó, de az sok más emberről is elmondható, de abszolút nem az esetem, ha elsétálna mellettem az utcán rá sem néznék. Mégis gyakran előkerül az álmaimba.

2020. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik ilyen. Régebben erősen vonzódtam egy kopasz, szerény kocka sráchoz, aki abszolút nem volt az esetem amúgy (igaz, a humora igen jó volt). Nem léptem semmit, mert volt barátnője, évekkel később vallotta be, hogy nagyon vonzódott hozzám, de nem látta rajtam az érdeklődés jelét, ezért inkább nem lépett ki a kapcsolatából (nem baj, én nem is akarom, hogy miattam hagyjon el valakit).
2020. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elsővel nem értek egyet, szerintem a vonzalom és az érzelmek között elég nagy különbség van. A vonzalomhoz elég egy pillantás is, az érzelmekhez azért érdemes is ismerni a másikat.

Én is szimplán valami érthetetlen vonzalmat érzek valaki iránt, de egyéb érzelem ehhez nem társul, üzleti kapcsolatunk van, mint embert annyira nem kedvelem, ami nem az üzlethez kapcsolódik az maximum a köszönés és elköszönés, ennél jobban nem is ismerem, szar természete van. És mégis van valami a levegőben amire nem tudok rájönni, hogy miért lehet, mert abszolút mégcsak nem is az esetem, de halmozottan nem.

2020. aug. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint nem csak én vagyok így, én nagyon arra tippelek, hogy ezeknek az embereknek az érzéseit vesszük át és így alakul ki a vonzalom.

Ugye amit adsz azt kapod vissza.

2020. aug. 17. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!