Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akinek volt már bármilyen...

Akinek volt már bármilyen kapcsolata, élménye akármilyen természetfeletti dologgal leírná azt ide? Kezdő vagyok az ezotériában.

Figyelt kérdés

2020. aug. 16. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Sokáig gondolkodtam,hova lesz a fény ha lekapcsolom a villanyt ?

Majd megvilágosodtam, hát a hűtőbe .

2020. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Komolyan esetleg nem lehetne venni?
2020. aug. 16. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezotériában természetfelettiséggel, ufókkal kapcsolatban ne várj el rendes, korrekt választ. Valószínűleg a te kérdésedet is szétfogják trollkodni:D
2020. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kár. Komolyan mondom nagyon undorodom már ettől az oldaltól.
2020. aug. 16. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Mindenképpen megrendítő élmény ilyeneket tapasztalni.

Az agyadba egész életedbe azt táplálták, hogy nem léteznek ilyenek, ahogy a sok barmot láthatjuk itt is, ahogy szajkózza, mint a madár, de aztán ha meglátnának egy entitást, valószínű a gatyájukba nem tudnának csinálni, úgy le lennének sokkolva.

Egyszóval mindenképpen megviseli azokat, akik nincsenek felkészülve rá.

Függ ez még az entitás energiájától is. Hagynak maguk után lenyomatokat.

Olyanokra gondolj, hogy a negatív energiák után általában balszerencse ér, hiszen betölti a tered.

2020. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer egy barátommal elmentünk egy night-klubba, korábban sohasem jártam hasonló helyen (diszkóban sem). Akkora volt a hangerő, hogy kiabálva kellett beszélnem, ha mondani akartam valamit. Csak ültünk egy asztalnál, arra nem emlékszem, hogy ittunk-e valamit (alkoholt eleve nem fogyasztok). Szóval ott, akkor éjszaka, a hang- és fény-effektusok között úgy éreztem, hogy ott vannak a démonok. Nem lehetett őket látni, de olyan furcsa érzésem volt, mintha szinte csak karnyújtásnyira voltak tőlünk. Amikor utaztunk haza, az autóban mondtam is a barátomnak, hogy éreztem a helyiségben a bukott angyalok jelenlétét. Ez egy valódi történet, nem találtam ki. A másik hasonló eset egy fesztiválon volt, már este volt, és a rendezvény egy koncerttel folytatódott, de én és a társaság, akikkel voltam, nem akartunk maradni a koncerten, és már készülődtünk elutazni, de még a koncert kezdete előtt a zenészek (nem emlékszem pontosan, de valószínűleg rock-zenészek voltak) elkezdek gyakorolni, hangolni a hangszereket, tesztelni a hangszórókat, mikrofonokat, és miközben már csomagoltunk, hogy indulunk haza, szóval a zenészek már kezdtek gyakorolni, és akkor ott a zenéjük és az a légkör hatása olyan furcsa volt, szinte biztosan éreztem, hogy a sátán angyalai ott vannak, határozottan éreztem a démonikus erők jelenlétét. Ahogy említettem is, valószínűleg rock-zenészek voltak. Feltételezem, hogy azok a rock-zenészek kapcsolatban vannak a sötét erőkkel, a démonok jelen vannak a koncertjeiken. És ez egy eléggé híres magyar együttes volt. Szóval kétszer volt ilyen élményem. Akik érdeklődnek az angyalok iránt, elolvashatják ezt a szöveget: [link]
2020. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Én egyik èjszaka egy szellmi lény angyal letörölte a könyeim.

Mert sirtam a magánytól.

És felmeltem meg akartam nézni és a sötètben csak éjszaka egy szintiszta fehér valamit látam.

Nem tudom mit látam, és igaz.

2020. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!