Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez lehet valami ,,jel,, vagy...

Ez lehet valami ,,jel,, vagy sors vagy akármi? (Srác, találkozás)

Figyelt kérdés

Ha van egy srác, huszonpár éves és találkozok vele (nem sűrűn, de rendszeresen) különböző helyeken? Ez a véletlen műve? Vagy csak hasonló az életünk? Viszont mást tanulunk, csak egy felsőoktatási intézményben. Interneten és élőben is csak néhány szót váltottunk eddig. Mindez kb 2 év leforgása alatt.


Én közel 20 és nőnemű vagyok. Ha valakit érdekel még részletesebben, akkor privátban (nem annyira szívesen), de részletesebben kifejtem, ha tényleg azáltal jobban tudna nekem választ adni.



2020. aug. 17. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Telepatia letezik. Talalkozni akartok egymassal. Kezdemenyezz nala elerhetosegcseret.
2020. aug. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsánat, lehet, hogy nem volt egyértelmű, de tudjuk egymás nevét és ismerősök vagyunk Facebookon is. (Így váltottunk pár szót neten.)
2020. aug. 17. 01:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztosan hallottad már azt a mondást, hogy mindenki a maga sorsának a kovácsa. Ne keverj bele ezotériát vagy hasonló értelmetlen dolgokat. Magad is megadtad a választ: hasonló az életetek, hasonló helyeken jártok, stb. Ha akarsz tőle valamit, te is adhatod jelét ennek. Nem neked kell meghívni vacsorázni, de keresheted a társaságát, kérhetsz tőle "segítséget" valamiben.

Jelként fogod fel, ha találkoztok, mert érdekel téged. De hány és hány emberrel találkozol még nap mint nap rendszeresen? Akkor az is mind jel, csak nem figyelsz rá? :o (Na, ezért nem kell nem létező, földöntúli dolgokat belemagyarázni ebbe.)

2020. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Átgondolom :)
2020. aug. 17. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!