Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a manifesztá...

Mi a véleményetek a manifesztálásról?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdtem el a 369-est. Rengeteg videót néztem hogy hinni kell benne és akkor valóra válik amit le írok. Nektek volt valami siker élményetek a manifesztációval kapcsolatba?

2020. aug. 20. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%
hányinger.
2020. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Nekem vonzas törvenyevel volt ilyen.


Lerajzoltam hogy az uj szerelmem kockas baseball sapkaban lesz keresztet hord meg ilyen "jegyeket".


Aztan kimentem külföldre, ott összejöttem egy sraccal (ö kezdeményezett,füzött), aztan egy bulibol kockas baseballsapkaban jött hozzam es kereszt van a kocsijara aggatva.


A többi jelentektelenebbet is irhatnàm pl:

Magamat ugy rajzoltam mellé hogy csillogos lakkal kifestettem a szemem, kesöbb pedig random vkitöl kaptam csak ugy egy elèg erös csillamos szemhejpudert.


Vagy

Elkepzeltem hogy egyedül akarok dolgozni, idös beszedes aranyos legyen a fönök (mint a mesèkben a nagyapók), kapjak heti fizut, stb

Minden aprosag teljesült. Kiderülz ahova jelentkeztem hogy önallo irodam lesz, a fönököm feher szakallu jofej ember, es kaptam hetente fizut az elején.


Aztan mivel tul sok volt a tovabbi hogy minden teljesül vagy mintha mindent tudnanak rolam agyaltam azon nem e kamera van fent.


Kitalàltam egy idiota szot. Es az irodaban ezt mondogattam sokszor hangosan mint aki magaban beszél hogy minden klappol. Ez is elküldve kiment az e mail stb, problem solved. "Minden klappol yippi"



Erre beallit a fönök x edik napon, es köszönes utan elsö kerdese: " Klappol minden?"


Igy kezdtem kicsit fobias is lenni màr amugy..

2020. aug. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én pár hónapja kezdtem ezotériával foglalkozni!

De had áruljak el egy titkot..

Egész életedben folyamatosan manifesztálsz tudatalatt..Nekem minden bevált ami manifesztáltam.de mielőtt elkezded ,ajánlom hogy egy héten át meditálj ! Ez nagyon fontos.

Minden nap legalább 2szer. Ez nem kötelező de segít hinni magadnak és előbb lesznek sikerélményeid.Az is fontos hogy hálát adj az univerzumnak.Vigyázz mert ilyesztő is lehet ezotériával foglalkozni úgyhogy ha nem érzel egész életes "hivatottságot" az univerzumtól akkor inkább bele se kezdj, akkor ez nem neked való de ha mégis akkor tiszteld a szokásokat , a stílust és ne híreszteld! Akinek szüksége van rá az úgy is megtalálja ha nem híresztelés a manifesztációt és az ezotériát . Remélem tudtam segíteni. :)

2020. aug. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

2.Válaszadó .

Ez pszichológia ne aggódj nem figyel semmilyen lény. :')

2020. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kameràra kezdtem màr gondolni.

Meg olyanokra ha vkinek elmondok vmit magamrol biztod tovabb adja es onnan tudhatja egy harmadik pl.


Tul sok volt màr az összefüggèsek egybeesések veletlenek.

2020. aug. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mellesleg én egy fiúért próbálok manifesztálni hogy ne menjen el másik iskolába feleslegesen. Próbálok pozitív lenni és mindennap le írom hogy a mai nap miért voltam hálás, és hiszek benne hogy itt fog maradni a fiú hogy nem fog át menni köszönöm a gyors válaszokat <3 Mindenképp meditálni is fogok amikor kutakodtam ezek után (mindennap) akkor egy youtuber lány is mondta hogy meditáljunk és közelebb leszünk a célunkoz és hogy mondjunk hálát.
2020. aug. 20. 18:33
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Szia,

Hallgass a lelkiismeretedre és a védőangyalodra, Isten mindig tud segíteni, csak kérd őt imában és akkor minden rendben lesz...


Itt tudsz olvasni az angyalokról:

[link]

2020. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hat azt kene mnifesztalni akkor hogy maradjon a suliban. Nem pediģ a tagadast hogy ne menjen. Mert az allitas fog megvalosulni amit magaban foglal. A vonzas tv ben igy van.
2020. aug. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen végig azt írtam hogy az osztálytársam fog maradni és hogy az xy iskolában fog talnulni továbbra is.
2020. aug. 20. 18:46
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Amugy neki mi az erdeke?
2020. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!