Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az öngyilkosok halálközeli...

Az öngyilkosok halálközeli élményei valósak?Az életnek nincs vége a halállal?

Figyelt kérdés
2020. szept. 7. 06:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy nincs.
2020. szept. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

2

Szerinted mi jön utána?

2020. szept. 7. 07:00
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
SEMMI!
2020. szept. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Hol lenne vége egyesülünk az univerzummal és után lemegyünk origóba és minden kezdődik elölről .
2020. szept. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Hogy jönnek ide az öngyilkosok? Bárkinek lehet pl nagyapámnak is volt műtét közben. Újra kellett éleszteni. Két kerdés merül fel az élmény valós e vagy csak az szüleménye. És az hogy ennek mi köze a politikához.
2020. szept. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Nem kell ahhoz halál. Én egy tudok kapcsolódi az univerzumhoz csak úgy, és olyankor sokkal józanabb, egészségesebb és emelkedett vagyok. Érzem isten rendszerét, ahogy minden egy.

Elég jó cucc. Halál után folytatod, addig amíg tökéletes nem leszel.

2020. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

A test sohasem élt, a lélek pedig sohasem tud meghalni. A lélek egyszerűen elhagyja a testet, és a vágyai és tettei szerint megy tovább.

Ha az ember ismeri a szabályokat,akkor több a választása a sorsában,de aki nem nagyon foglalkozik ezekkel annak a halál idején kicsit sok lesz a meglepetés. A Bhagavad gíta pár fejezete leírja a lélekvándorlás tudományát,elolvashatod, ha valami hiteles választ is szeretnél.

2020. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Világlátástól függ.

Ha valaki meghal vagy halálközel élménye van, nem tudhatjuk, hogy az azért van-e mert az agya játssza le azt vagy valós.


Valaki szerint van menny. Valaki szerint új testbe költözünk.

Valaki szerint semmi se lesz. Nem úgy semmi, hogy "Jaj, most mit kezdjek magammal". Úgy abszolúte semmi. Nem leszel. Csak simán úgy semmi.

2020. szept. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
83%

Állítani és cáfolni sem tudom, hogy az életnek vége a halál beállta után. Ezt senki sem tudja igazán, így vagy a vallás(ok) nyújtotta válaszokban hiszünk, vagy a természet, a körforgás, az elmúlás azaz a kézzelfogható, megfigyelhető, bizonyítható nyújtotta válaszokban. Őszintén szólva nem hinném, hogy lenne bármilyen élet a halálunk után. Én nem vagyok vallásos, én csak a látottak, tapasztaltak alapján tudtam álláspontot(?) foglalni. Életem során közeli családtagokat, sőt háziállatokat is elvesztettem. Egy családtag kivételével minden lélekkel egy házban éltem. Haláluk után egy űr maradt utánuk, nem pedig elveszett lelkek, vagy más, spirituális lények, hangok.

Sokat járok/jártam erdőbe, s rendszeresen megfigyeltem a leveleket, ahogy kedvenc fáimon kihajtanak, majd félévvel később, elszíneződve, esetlenül hullanak le azok ágairól. Úgy gondolom, hogy ez a folyamat játszódik le csaknem minden élőlény életében. Mi is aláhullunk arról a bizonyos fáról, számunkra is a halál halált jelent.

Ahogy az életünk előtti világról sincsen tudomásunk, úgy a halálunk utáni környezetünkről sem maradhat semmink. Csupán egy hosszannyúló csík között megbúvó zárójelek között születünk, élünk, s halunk.

2020. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
A test örökké él, mert az azt alkotó atomok évmilliók óta léteznek és még nagyon sokáig itt lesznek a Földön, csak mindig más formában. Lélek nem létezik, csak az emberek találták ki, tudatunk, gondolataink, gondolkodásmódunk van, ami az agyunkban tárolódik, az agyműködés leálltakor ez megszűnik és a tudásunk, gondolataink, emlékeink semmivé válnak.
2020. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!