Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Olyan embereket keresek akik...

Olyan embereket keresek akik szerelmi kötést csinaltattak és sikerült nekik! Honnan tudtátok hogy mukodik? Mennyi idő telt el a kötés után ? Volt olyan közületek akinek a párja ennek köszönhetően hagyta el új kedveset?

Figyelt kérdés

2020. szept. 12. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Fizess is az a tuti...
2020. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D-Mano ***** válasza:
40%
🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2020. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Azt érzi az ember. Még önismeret nélkül is. Csak van akinek kötés nélkül is jön hasonló érzet. Ezt a kettőt tudni kell megkülönböztetni.
2020. szept. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Csináld meg magadnak.
2020. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Nincs ilyen mert nem létezik olyan hogy szerelmi kötés. Ez egy kitalált baromság. De ha létezne is akkor is egy patkányság lenne megcsinálni mivel egy ártatlan embert kényszerítenél vele arra hogy szerelmes legyen beléd. Ha szeretnél összejönni valakivel azért tegyél. Dolgozz meg érte mint egy normális ember mert a sültgalamb nem fog a szádba repülni
2020. szept. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem sikerült pár nap után hát a mágia írj privatban leirom bővebben 😀
2022. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Én csináltattam szerelmi kötést és 2 héten belül hatott a mágia
2022. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nikichan:3 válasza:
#6 és #7 tudnátok nekem privátot írni? 😁
2023. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!