Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek a manifesztálás...

Szerintetek a manifesztálás működhet?

Figyelt kérdés
Szóval láttam tiktokon meg egyéb oldalakon ezt a manifesztálásos dolgot, pl hogy valaki azt manifesztálta, hogy lefogyott meg az exe ráírt és ez be is jött. Én azért manifesztálnék, mert van egy srác aki tetszik nekem és szoktunk ritkán beszélni, de szeretném, ha jobban megismernénk egymást, például nyisson felém vagy írjon rám. Szerintetek, ha nagyon bízom benne és megcsinálom a manifesztálás lépéseit, ez megtörténhet, vagy teljes hülyeség az egész?

2020. szept. 13. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Megtörténhet, persze. Szurkolok.:)
2020. szept. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi🥺
2020. szept. 13. 20:47
 3/6 Grimfox ***** válasza:
82%

A bizalom és az interneten látott lépések is fölöslegesek. Időt pazarolsz vele. Sokkal biztosabb módszer ha nyitsz, gyakrabban beszélsz vele, és kezdeményezel. Utánaolvastam ennek a manifesztálás dolognak, mert többször láttam már itt kérdést róla. Ezek mindegyike régi, babonán, vagy eltorzított ezoterikus elgondoláson alapuló-mondjuk ki őszintén-varázslás. Olyasmi alapötlettel, mint anno a vonzás törvénye. Egyik sem fog működni csak azért, mert a technika működött. (találtam legalább 15 különböző manifesztációs technikát) A dologra, amire neked kell nem is érdemes mágikus, okkult, pszichikus, vagy egyéb "természetfeletti" módszereket használni. Most akarsz eredményt, nincsenek éveid, hogy képessé válj használni bármi olyat, ami működik is.

Sajnos csak egy újabb hangzatos nevű, de önámításon, és időpazarláson kívül semmire sem alkalmas áltechnika az egész.

2020. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
65%
Igen megtörténhet csak tényleg teljesen hinned kell benne és akarnod kell. Sok sikert! :)
2020. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ✨
2020. szept. 14. 14:58
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Bármi megtörténhet és még az ellenkezője is!
2020. szept. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!