Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha felébredek álmodás közben,...

Ha felébredek álmodás közben, úgy érzem remeg a testem, ez mitől van, és mi ez? Más is tapasztalt ilyesmit?

Figyelt kérdés
Van hogy álmodok, de felelek közben, de nem teljesen. Félig az álomban maradok, ilyenkor általában folytatódik az álom, hallok és látok mindent ami az álomban történik, viszont van hogy ki nyitom résnyire a szemem, így a való életben is látom és hallom ami épp történik. És amikor ez történik elkezdek hallani egy zúgó hangot, a testem nem mozdul, és minden olyan mintha remegne. Az ágyam nem egy masszív darab így hallani lehet ha súly nehezedik vagy távozik el róla. Ma miközben ez a remegős állapot történt, és ahogy elkezdett egyre csillapodni, hallottam az ágyam hangját, és éreztem hogy mintha könnyebbnek találna engem, mivel "feljebb jött" mint amikor leszáll az ágyról az ember. Lehet hogy ez a remegő, zúgó jelenség az izmaim elernyedését vagy feszülését jelentik? Abból következtetek erre hogy a megfeszült izom nehezebb, ezért lehetett az hogy az ágyam könnyebbnek talált miután vége lett a remegésnek.

2020. szept. 16. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Alvási apnoe vagy v.mi alvászavar. Alváscentrumban ki tudják vizsgálni.
2020. szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2020. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!