Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy szellem...

Mit jelent, ha egy szellem kettőt kopog?

Figyelt kérdés
Többször is kopogott, de mindig csak kettőt. Nem értem mit akarhat. Lépkedett is utána párat, recsegett a padló.

2020. szept. 16. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Csak a 3 kopogás jelentését tudom.Jobb a Te eseted mert úgy néz ki nem akar nagy bajt.
2020. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Turo Rudit kér a hűtőből. A 3 koppintás a virsli... Össze ne keverd, mert felduhited.
2020. szept. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem lehet, hogy feletted lakó Erzsi volt? Ha elég dagi, alatta is recseghet a padló. Viszont ha ez kizárva, akkor egy szexdémonnal van dolgod.
2020. szept. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Azt hogy képzelődsz és orvost kéne keresned
2020. szept. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Azt, hogy nem tud háromig számolni.
2020. szept. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Erőszakosan akar veled közösülni.
2020. szept. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Az egy nem ártó szellem. Szerintem valakid lehet aki jelzi hogy veled van. És inkabb kopog minthogy kapcsolgassa a lampakat es targyakat mozditson el. Az egy kisse ijeszto😂 beszelj hozza hogy ha nem a hozzatartozod akkor menjen el a hazatokbol.
2020. szept. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!