Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Beolthatja Orbán kényszerrel...

Beolthatja Orbán kényszerrel az embereket koronavírusra? Van erre joga? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Az új törvénymódosítások azt a képet vetíti elő, hogy mindenkinek be adhatják jövő év elején a gyorsan "összetákolt" amolyan vakcina félét, mert ahhoz több kísérlet kellene, hogy hiteles vakcináról beszéljünk. Kérdés, hogy azok után amilyen hírek napvilágot láttak az oltás céljának hátteréül megteheti-e ezt egy kormány?

[link]


Az oltás révén egyes még feltételezések szerint, olyan Mi vezérelte DNS átalakító chipet is adhatnak hozzá a vakcinához amiben fejlett nanotechnológiával fejlesztett MI úgymond egy adott követelmények szerint írhatja át a DNS-ünk és akár még a szabad akaratot is eliminálhatja.


Legfinomabb becslések szerint rengeteg mellékhatása lehet ennek a rendesen ki nem kísérletezett vakcinának, mert hogy szupergyorsan került kifejlesztésre. Gyakorlatilag egy emberkísérlet eredménye lehet egy ilyen oltás. Ki tudja milyen mellékhatást, vírusmutációt okozhat az egész aminek a révén még egy erősebb szuperkotonavírus törzs is kimutálódhat. Mi a véleményed?



2020. okt. 1. 19:50
1 2 3 4
 21/35 qkker1 ***** válasza:
88%

"10-es vagyok. Annyit még: aki még azt mondja, nem teheti meg, parancsoljatok, itt a vonatkozó részlet a törvényből:"


Én megnéztem az 56.+-t is


[link]


valóban szerepel benne, hogy BÁRMILYEN járvány esetén -nincs a covidra kihegyezve- elrendelhetik a kötelező oltást!


"56. § (1) A járványügyi tevékenység célja a fertőző megbetegedések, a járványok megelőzése és leküzdése, valamint az emberi szervezet fertőző betegségekkel szembeni ellenállóképességének fokozása.


(2) Az (1) bekezdésben foglaltak megvalósítása érdekében


a) * az egészségügyi államigazgatási szerv


aa) az egyén személyes szabadsághoz való jogainak gyakorlását az e törvényben foglaltak szerint korlátozhatja,


ab) a betegek jogait az e törvényben foglaltak szerint korlátozhatja,


ac) a természetes és jogi személyeket, továbbá a jogi személyiséggel nem rendelkező szervezeteket az e törvényben meghatározott intézkedések tűrésére, illetve megtételére kötelezheti;


b) a kötelező járványügyi intézkedést foganatosító egészségügyi szolgáltató a betegek jogait az e törvényben foglaltak szerint korlátozhatja.


(3) Kötelező járványügyi intézkedés foganatosításához nincs szükség a beteg beleegyezésére, azonban a beteget - az eset körülményeihez képest - ekkor is megilleti a tájékoztatáshoz való jog."

2020. okt. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 qkker1 ***** válasza:
68%

"#12: Feltüntettem a végén a forrást is, esetleg megnyithatnád."


Elfelejtettél fiókot váltani!

2020. okt. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
45%
Az a baj, hogy látszik ebből az írásból, hogy milyen emberekkel vagy körülvéve. Valószínűleg aluliskolazott is vagy. Akinek a környezetében vannak orvosok, eu dolgozok, biológusok, stb az nem mond ilyen f*szsagokat.
2020. okt. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
58%
Nem véletlenül van ez a kérdés az ezotéria kategóriában, mese topik.
2020. okt. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
33%

Ez nem emberkísérlet ők már nagyon jól tudják mi van benne..A chip nem az oltásban lesz,mert nem lenne értelme ha mindenképp bevezetik elektronikus fizetőeszközként az AI-ra kötve...jövő év elején lassan kezdik törvénybe iktatni a usa,németek,svédek,korea,japán,kína már használják a vírus erre csak alibi..Hőmérsékletet is mérni fog ez lehet a kötelező bevezetés indoka,de ami engem illet inkább itthagyom ezt a xarfészek bolygót...


Sokkal aggasztóbb számomra,hogy az orosz vakcina helyett,(ami átmeneti végtagbénulást okoz ugyan bár elvileg "ugyanazzal a technológiával készült" és baromi nagy csönd volt körülötte,sokan azt sem tudták,hogy fejlesztik) az angolt kapjuk meg...ugyanis Putyin az egyetlen aki a sötét piramisból sosem kért tehát az új világrend eszközévé sem akar válni,ellenpólusként van jelen a politikai életben és megvan a fénybeavatott státusza..


A chip az Akaratujj-hüvelykujj és a többi közé beültetve fogja legjobban kifejteni a hatását és a szabad akaratot manipulálni,leválasztani...az oltásokról Steiner is írt amit érdemes komolyan venni:


[link]

2020. okt. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
41%

"Mi vezérelte DNS átalakító chipet is adhatnak hozzá a vakcinához amiben fejlett nanotechnológiával fejlesztett MI úgymond egy adott követelmények szerint írhatja át a DNS-ünk"


LOL

2020. okt. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
87%

Csak a hivatalos oldalon szoktam olvasni, a ....gov.hu -n.

Aszerint mindig arról beszélnek, hogy AKI KÉRI azt oltják majd.

Én nem láttam, hogy a kötelezővé tételről szó lenne, ha aktuális lesz, majd biztos jelzik.

A törvényrészlet januári, azaz az egy általános eljárásrend. Arra hivatkozni felesleges, semmi érdemi információt nem tartalmaz a koronára vonatkozóan. Mindent lehet, ha szükséges, és indokolt. Ez mindennel így van az életben. Ha valamit szükséges bevenni a kötelező oltások közé, beteszik. Ha nem indokolt, nem teszik be. Lesz ajánlott, vagy nem ajánlott, vagy bármi. Majd eldöntik és publikálják, amikor eljön az ideje.

A többi hülyeség, chip stb., nem kell rémhíreket olvasni, találgatásokkal ijesztgetni magadat.

2020. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
87%

Nem olvastam el csak a kérdés címét.


Annyi a válaszom rá, hogy hallottad egyáltalán múltkor mit mondott Orbán a TV2-n?

Mindenki meg fogja kapni AKI AKARJA


Tehát nem kötelező

2020. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

#22:

Egy fiókom van! Ezt én írtam a 13-asban, amit idéztél. Ez a 12-esre volt reakció, aki ugyan számozás nélkül, de nekem címezte, mivel én másoltam be a jogszabályt a 11-esben!

2020. okt. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy itt bármi is gyorsan össze lett tákolva. Amivel valóban beoltanának, már ha oltanak, az már réges rég készen áll, ha valóban hátsó szándékkal van.
2020. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!