Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Manifesztálás, shifting es...

Manifesztálás, shifting es ilyesmi. Segitenetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon erdekelnek ezek(mamifesztalas es shifting). Aki ert hozza az eltudna ezeket magyarazni pontosan, meg ilyesmiket?

2020. okt. 31. 01:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél manifeaztálni?
2020. okt. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Shifting az van nálunk is. Van, aki 8-17-ig dolgozik, van, aki 9-6-ig. Az előző munkahelyemen még délutános shift is volt: 11-20-ig, illetve 13-22-ig. Na, ez a shifting.
2020. okt. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Ha pénzt, akkor esküszöm bevalik.


Töltsd le a Domján felé gazdagság, 101 pozitív állítást,


És a Bagdi Bella, szerencse és a pénz mantrkakat


Csak hallgasd .ebben. A háttérben.


Nem hittem benne, de azóta valahogy folyamatosan kapok valahonnan.

Nyerek.

Vagy ilyesmi.

2020. okt. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Grimfox ***** válasza:
65%
Ez a manifesztálás az új vonzás törvénye. Úgy tűnik, az kezd lecsengeni. Utánanéztem, mert kíváncsivá tett, mi ez az új hullám, de alig van különbség. Ez is maximum annyit tesz, hogy ha eléggé hiszel benne, akkor történik valami. Hamis spiritualitás, az emberek elcsalása a valódi szellemi úttól. Csak mostanában kezdtem figyelni erre, még nem láttam, milyen káros hatásai vannak, de ha hasonlóak, mint a vonzás törvényének, akkor jobb messziről elkerülni az egészet.
2020. okt. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

Miért?

Hisz az irányítja az életed.


Ha odafigyelész, akkor te is látod.

Amire gondolsz az megvalósul.


Nem kell hinni benne..


Nézd meg, mert te is sokat vagy itt Grimfox.

2020. okt. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Szia

Külföldön élek magamon tapasztaltam meg hogy létezik a vonzás törvénye vagy manifesztáció vagy materializáció sokan így hívják azt amikor a tudat ráfókuszál valamire és az az életben megjelenik.

Én is az anyagi részét tudom kiemelni mindig jön innen onnan plussz pénz sokszor nyerek szerencsejátékokon is.

Mindezt amim van ennek köszönhetem.

Itt németben van egy lakásom garázs hozzá meg pince plusz egy felszíni parkoló a lakás előtt a nevemre.Két kocsim is van jó munkám hozzá ami termel is elég pénzt.

2020. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, leírod hogy csinálod?
2020. okt. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
78%
Sziaa! Nézd meg a @shifting_hungary TikTok illetve Instagram oldalt! :D
2020. nov. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21%

Persze.


Ha akarsz egy új autót de kevés fizut kapsz veszel fel hitelt és megveszed. Máris manifesztáltál egy új kocsit.(Persze a hiteltörlesztõt évekig fogod fizetni de az nem téma.

2021. febr. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!