Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek is a koronavírus...

Szerintetek is a koronavírus lelki eredetű?

Figyelt kérdés

Álláspontom szerint a koronavírus egy pszichoszomatikus betegség!


Amikor ezt a betegséget belerakták a köztudatba, onnantól kezdve kezdett el terjedni, és azért mert az emberek elhitték, hogy létezik egy ilyen vírus, és félni kezdtek tőle, és megbetegítették saját magukat, mert elhitték a propagandát.


Azaz: ha létezik olyan ember, aki nem hallott a koronavírusról eddig, az sosem lesz beteg, hisz képtelenség!


És ezt azért csinálta a háttérhatalom, hogy majd védőoltás címszóval minden embert beoltson, és az egész emberiség felett átvegyék az uralmat, Soros György irányításával.


2020. nov. 12. 09:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Azt elfelejtetted hogy amúgy lapos a föld, és a gyík emberek köztünk járnak.
2020. nov. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

A védőoltással miért is venné át bárki is a hatalmat?


Egyébként nem, nem az és pont.

2020. nov. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Azért, mert az ember 12 szálú DNS-ből átveszik a hatalmat 11 szál felett.
2020. nov. 12. 10:07
 4/22 anonim válasza:
62%

Azt tudtad, hogy bizonyítottan az alacsonyabb IQ-jú emberek hamarabb hiszik el a koteókat, mint az intelligens társaik?


(Csak remélni merem, hogy trollkérdés.)

2020. nov. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
17%
Nem tudom, de rendelek már egy karton Bibliát a Túri Tamásnak hete.
2020. nov. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

"ha létezik olyan ember, aki nem hallott a koronavírusról eddig, az sosem lesz beteg, hisz képtelenség!"


Az aztékok sosem hallottak a himlőről mégis, miután megjelentek a spanyolok, az egész nép attól pusztult ki.

2020. nov. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem trollkérdés, én már nagyon régóta kutatok ez ügyben, és erre az eredményre jutottam. Biztos nem fogom beadatni magamnak az oltást, legalább én nem kerülök rabszolgasorsba.
2020. nov. 12. 10:12
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Csaj légyszi ne is nagyon menj emberek közé.
2020. nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
nem rossz, kicsit sablonos...
2020. nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
Ez egy létező vírus ami komoly betegséget is okozhat. A média mantra által okozott félelem felerősíti, felnagyítja de nem ez hozta létre magát a betegséget. De szerintem is troll vagy
2020. nov. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!