Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az az 5 dimenzió ebben az...

Mi az az 5 dimenzió ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Szokták mondani,hogy az emberek 5 dimenziós lényekké válnak. Valaki kifejtené?

#fizika #ember #5d #5 dimenzió
2020. nov. 17. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Annak kéne kifejtenie, aki szokta mondani.
2020. nov. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát az 5.dimenzió az az 5.kiterjedés
2020. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Grimfox ***** válasza:
Mikor legutóbb komolyabban olvastam a témában, már 11 dimenzióval számoltak az elméleti fizikusok, és matematikusok. Rémlik, hogy olvastam már 20 dimenzió fölött történő számolásról is. Ha ezek a dimenziók nem csak matematikai elméletben léteznek, hanem a valóságban is, akkor az ember nem 5, hanem jóval több dimenziós.
2020. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

13 van 3 síkra elosztva,utolsó a forrásállapot..a rezonancia vagyis az energiasűrűség fokozatait jelöli,a dimenziók pedig a benne élők tudatosságának megfelelő létállapotok..pl. 1 materiális szemléletű csak azt fogadja el amit meg tud fogni és maga előtt érzékel,a tudata beszűkül a körülötte lévő mátrixra figyelmen kívül hagyva az azt éltető éteri és szellemi szinteket..

Namost a földtörténeti ciklusok mindig egy nagy kataklizmikus eseménnyel zárultak és az egyre gyakoribb földmozgások,gyorsan váltakozó időjárási jelenségek,csillag/napkitörések és időanomáliák mind a közelgő pólusváltás előjelei ami minden esetben dimenzióváltással végződik egyszerűen azért,mert az univerzumunk a központi nap és univerzumhoz képest egy olyan helyre vándorolt,ahol a napkapuk összekapcsolódva magasabb dimenziós energiákban fürdetve mindenkit kiránt a fizikai létből....ezt ennél jobban nem tudom megfogalmazni de a folyamat lényege ez,valahogy így:


[link]


A föld körül a 4. és 5. dimenziós hálóvilág is jelen van,most a tudatosságunkat emelik bele,ezért van a rengeteg "éberálom",áthallás,átlátás,furcsa érzékelések és fizikai fájdalmak,felgyorsulásérzet-sűrűségvesztés/testfinomodás,belassulás-lineáris idővesztés...nyílnak a csatornáink és a kollektív tisztulásban dns frissítések zajlanak..az utolsó fázisban..sokan nem bírják,sokan mennek tömegesen..


Érzékelés szempontjából a 4.D asztrálmezője a legunalmasabb ennél még a 3D is érdekesebb ahol mindent újra fel kell "találni" és valóban az,tapasztalatból mondom,tudatosságban időnként ott vagyok csak nehéz ott maradni...

Ott az érzékelés bővül,pl. ha ránézel egy tárgyra tudod kié,mikor fogta meg utoljára,milyen érzelmeket táplál iránta,egy ágyban ki feküdt utoljára,mit csinált benne baromi unalmas komolyan,de mindenképpen átfogóbb látásmód...


Az 5Déről azt mondják az a fénybirodalom,ahol a lélekcsaládoddal társteremtésben működsz,de szerintem ez 1 baromság,mert a negatív vonal ott is jelen van csak az ön/tudatosság mértéke nagyobb,de a szándék 2 pólusa ugyanúgy jelen van...talán tisztább,mert az alsó asztráltól mentes...ezt tényleg nem tudom..

2020. nov. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az idő pedig 3D-lineáris,4D-cirkuláris,5D-az örök jelen állapota,Mostérzékelés..
2020. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!