Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 13 as ajtó tényleg balszerencsés?

13 as ajtó tényleg balszerencsés?

Figyelt kérdés

Most költöztünk ide.

Nem szeretnék hinni a balszerencsében,pusztán kíváncsi vagyok.


2020. nov. 21. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Nincs, a babonák csak karcolgatják a felszínt, "szórakoztatásra" vannak, szerintem.
2020. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nem. Van akinek olyan is, akinek ez a szerencseszáma ( nekem is például :D )
2020. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Grimfox ***** válasza:
100%
Alapvetően nem. Csak ha babonás valaki. A babona pszichológiai hatása teszi balszerencséssé. Ugyanez érvényes a 4-es számra kelet Ázsiában, ahol a 4-et ugyanúgy ejtik ki, mint a "halál" szót. Ez Kína bizonyos nyelveire, és Japánra igaz főként. Amíg valaki nem babonás, nem fél a számtól, addig nem okoz balszerencsét.
2020. nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Szerintem igen. Mert a számmisztika lètezik! Bementem szûlni Top formában és látom, hogy a szobám száma 13. Tudtam, hogy ez már nem jó jelent, - is törtènt, már az elôkèszûletnèl az ápolónô rosszul tette be az infuzió csôvet, egy csomó vèrem elfolyott a semmibe. Majd lokális érzèstelenitèst kértem, a Császárhoz, mert fônt akartam lenni a gyerekem vilàgrajôvetelekor. Nem sikerûlt tôkèletessen az èrzèstelenites a gerincbe. Mindent éreztem, persze nem èlessen, de tompán. A vèrnyomásom is ferment ez miatt. Allig birtam ki az egèszen operációt. Császár után egy csô lóg ki a has alsó rèszèn, hogy a pangó vèr ki tudjon ott ûrûlni. Hát màsnap jôtt a nôvérke és probált lábra àllitani, de vissza zuhantam az ágyba, mert iszonyatos fàjdalom hasitott belèm. El találtak valószinû egy ideget. Fèl èvig nem tudtam kiegyenesedni a fájdalomtól, meghajolva tudtam csak mennyi, mint egy ôreg asszony. Ennyit a 13-as számról.
2020. nov. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Grimfox ***** válasza:
Öcsém 13.-án született. Épen, egészségesen, minden probléma nélkül. Édesanyám nem hisz a balszerencsés számokban, napokban. Öcsémnek sem származott még soha semmi baja abból, hogy 13.-án született.
2020. nov. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!