Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire lehet...

Szerintetek mennyire lehet igaz ez a teória?

Figyelt kérdés
Szóval hallottam egy teóriát ami elvileg bizonyítja az alternatív univerzumok létezését. A lényege az lenne hogy gondolj a monopolys bácsira aki a monopoly kis logója/mesefigurája és írd le fejben a kinézetét. Ugye hogy mindegyikőtöknek egy ilyen szemüveges bácsi ugrott be?😉 Itt jön a bibi ugyanis a monopolys bácsin nincs se szemüveg se semmi. Még a monopoly legelső verziójában sem. Szerintetek ez tényleg bizonyíték lehet az alternatív univerzumok létezésére?

2020. nov. 22. 21:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve elnézést nem szemüveges hanem monoklis.
2020. nov. 22. 21:40
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem szemüveg nélküli bácsi ugrott be. Megbukott az elmélet 🤠
2020. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem sehogy sem jutott eszembe, mert nem is hallottam a monopoly bácsiról. Akkor ez már egy harmadik alternatív világ, amiben nem létezik monopoly bácsi.
2020. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
89%

Ezt Mandela-effektusnak hívják, a YouTube tele van ilyen videókkal. A saját privát életemből is találtam vagy féltucat példát, s ez meglepett.


Szerintem izgalmas téma, de nem hiszem, hogy igazolná az alternatív univerzumok vagy "párhuzamos idősíkok" létét.

2020. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mojjo ***** válasza:
75%

Soha nem Monopolyztam, de eleget láttam itt-ott a figurát, hogy még így is tudjam, hogy nem szemüveges.

Ezek szerint maximum te jöhettél egy párhuzamos univerzumból.

2020. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
A multiverzumok létezése melett nem ez a bizonyiték. Keress tovább pisti. Stephen hawkingra keress
2020. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez pl. mint Pikachu farka végén van e fekete csík, vagy nincs. Én is úgy emlékeztem, hogy volt rajta :D de csak a fülein van, és néha úgy van megrajzolva, h árnyék vetődik rá. Ezért is maradhatott meg az agyamban, mintha tényleg lenne ott is fekete sáv.

A Monopolynál szintén monoklisnak láttam az öreget:D de ezt meg azért, mert amikor gyerek voltam, a '90-es évek elején reklámozták nagyon a Cluedo társasjátékkal. És abban volt egy monoklis öregember 😄 szerintem összemostam a kettőt 🤔

2020. nov. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Grimfox ***** válasza:
100%
Ez inkább azt bizonyítja, hogy a saját valóságunkat, univerzumunkat sem fogjuk fel tökéletesen, nemhogy az esetleges alternatív univerzumokról tudomást szerezzünk. Matematikai teóriát hallottam róla nemrégiben, de ez csak teória, nem bizonyítás jelenleg.
2020. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy kevered a monopoly bácsit a hyppolit a lakájjal? Neki valóban volt ilyen szemüvege.
2020. nov. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A rossz memória bizonyíték lenne az alternatív univerzumok létezésére? Szerintem dolgozz még egy kicsit a teória részletein.


Sok sikert.

2020. nov. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!