Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történik a...

Szerintetek mi történik a szobámban? Valami energia szabadult fel?

Figyelt kérdés

Egy ideje érdekel már a spiritualitás, és elkezdtem gyakorolni benne.

Jógázom, meditálok, vettem füstölőket is amit használok rendszeresen, szellőztetés mellett. Az ásványaimat is új helyre tettem át. Éreztem, hogy egy idő után megváltozik a szoba atmoszférája, más lett, tisztább. Tudni kell, hogy nálam van legalább 6 lámpa, a tanuláshoz, olvasáshoz, sólámpa, és a nagy a plafonon. Egyszer csak mindegyik kiégett! Egyszerre! Egyik napról a másikra nem működött semmi. Ellenőriztünk a házban mindent, és minden oké, semmi sem zárlatos vagy valami. Jó, mindegy, vettünk mindenbe új égőket. Az új lámpám tökéletesen ég. A sólámpám ma reggelre megint kiégett, és a plafonon a nagy lámpa középső égője is. Nem tudom mit csináltam rosszul, vagy ez minek köszönhető. Drága égőket veszünk, energiatakarékosat, ezek mindig tovább bírták nálunk, mint a sarki kisboltosak. Most minden héten vehetünk vagy 5-öt. Ez szerintetek mitől van? Lehet, hogy beképzelem magamnak, vagy köze van a spiritualitáshoz?



2020. nov. 23. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Márpedig ott valami hálózat probléma lesz.
2020. nov. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig átnéztünk mindent és nem találtunk problémát :/
2020. nov. 23. 09:41
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Vannak led égők amiben az elektronika nagyon érzékeny. Ha egy tönkremegy, a többit is tönkre tudja tenni. Tapasztalatból írom.
2020. nov. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Grimfox ***** válasza:
100%
Valamiért túláramot kapnak, amit a biztosíték nem szabályoz valamiért. Talán a biztosíték után van a hiba. Egy olyan jelenség, ami képes ennyi elektromos berendezést tönkrevágni, nem csak az elektromos rendszerben tenne kárt, nem csak az égőkben, hanem más eszközökben is. Nem csak elektromos eszközökben.
2020. nov. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Valóban igazatok lehet.

Viszont mostanra a helyzet számomra nevetségessé vált :D Az íróasztalom aljából az összes létező tollamat ki kellett szednem, hogy megtaláljak egyet ami fog. Semmi baja nem volt a töltőtollamnak, a zseléseknek és a sima golyósoknak, most van egy a 30-ból ami még fog :D

Inkább fel se veszem már a dolgokat ':D

2020. nov. 23. 12:18
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz :)
2020. nov. 23. 12:19
 7/7 anonim válasza:
Próbálkoztál már reptoid krémmel? Az izzókat bekened és megint működnek amíg el nem fogy helyben a nullponti mágnesesség.
2020. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!