Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kell manifesztálni?Mily...

Hogyan kell manifesztálni?Milyen technikák/módszerek vannak erre?

Figyelt kérdés

Szeretnèk manifesztálni de nem tudom hogyan kell. Milyen technikákal/módszerekkel lehet csinálni?Le írnátok részletesen? Légyszíves...



... Tudom lesznek olyanok akiknek negatív vèlemènyük van erről az egészről, ezèrt ha nem tetszik a kérdés légyszíves inkább lapoz tovább.



2020. nov. 24. 03:50
 1/10 anonim válasza:
0%
Mi az a manifesztáció?
2020. nov. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%
Sok síkosítóval...
2020. nov. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
5%
Halottam már róla, de nem sok értelme van. Semmi tudományosan megalapozott dolog nincs ezzel kapcsolatban. Ha hasonlót akarsz, akkor inkább már az agykontroll, vagy a vonzás törvénye. Ezek is inkább ezoterikus dolgok, de ezeknek vannak tudományosan megalapozott részei, amik nem pontosak, megosztottak, de legalább vannak.
2020. nov. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Én azt szoktam, hogy ha van időm, becsukom a szemem, kb. 1-2 percig próbálom "kiüríteni" a fejem, utána elképzelem magam egyes számban abba a helyzetbe, ahol már megvan amit szeretnék, és hálás vagyok érte. Próbálj minél több érzékszervet bevonni a képzelgésbe.

Érdemes este elalvás előtt csinálni, de bármikor lehet, amikor van rá időd.

Ja és többször kell, akár naponta többször is.

Ha nem sikerül elsőre, ne add fel: ez nem azt jelenti, hogy nem működik, hanem, hogy még nem jöttél rá hogyan működik.

Sok szerencsét!

2020. nov. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Shai-Hulud ***** válasza:
85%

Ha ismered a szó jelentését, nem is olyan nehéz:


"Manifesztál szó jelentése


manifesztál (ige)


1. Egy állapotot kimutat, jelez; egy eredményt, állapotot észlelhetővé tesz.


A beteg olyan tüneteket manifesztál, amelyeket a szakkönyvekben már leírtak. A szokatlan jelenséget egy rejtett körülmény manifesztálja, amit tudományosan kell kideríteni.


2. Régies: Közzétesz egy véleményt, állásfoglalást, döntést.


Az elégedetlenkedők egy iratban manifesztálják követeléseiket. Az intézet vezetősége egy körlevélben manifesztálja a döntését."


[link]

2020. nov. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

Egy barátnőm mondta hogy van valami 369-es módszer de azt nem tudom hogyan is kell. Elvileg van olyan is hogy, oda képzeld magad a helyzetben és hangosan sutogod az adott dolgot amit akarsz. Ha valaki tudja ezt a 369-es módszert le írná?

2020. nov. 24. 10:57
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Tudomanyos manifesztacio, Tudatos teremtes YouTube csatornat ajanlom.
2020. nov. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%

"és hangosan sutogod", miközben halkan kiabálod.

A kettőt egyszerre kell csinálni.

2020. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4%

kerüld el, mert balszerencsét fog hozni, démonok műve..

hallgass a lelkiismeretedre és keresd a jót, Istent, tegyél jót másokkal..

2020. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ki próbáltam ezt a suttogós módszert.Lehet csak a vèletlen műve, mert előtte azért egy ici picit tettem érte de nekem sikerült amit akartam.

9-es minden nap imádkozom este le fekvés előtt, nagyon ritkán hagyom ki mikor csak úgy random el alszom.

2020. nov. 27. 02:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!