Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik-e Isteni gondviselés?

Angel3000 kérdése:

Létezik-e Isteni gondviselés?

Figyelt kérdés
Meg tôrtént-e valakivel ilyen?

2020. nov. 26. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Pont ebben a pillanatban gondolkoztam el ezen. Szeretném hinni, hogy van. Engem is érdekelne.
2020. nov. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Én alapvetően nem hiszek Istenben, viszont néhányszor akkora, de akkora szerencsém volt, hogy az egészen hihetetlen, hogy véletlen legyen.
2020. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
3 nagyon komoly balesete úsztam meg karcmentesen csodával határos módon és még történ pár érdekes dolog az életemben. Nem vagyok vallásos, de a fenti megtapasztalások után ha szavaznom kellene akkor az -igen létezik Isteni gondviselésre szavaznék-
2020. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már egy pár olyan esetem, ami épp hogy nem lett baleset..

[link]

2020. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A 3-as leirása egy jó bizonyitèk az Isteni gondviselèsrôl. Amikor olyan megmagyarázhatattlan esemènyek tôrtènnek, amelyeket az adott pillanatban nem tudjuk èrtelmezni, illetve megmagyarázni, ès elgondolkodunk, hogy „mièrt“,- akkor jusson eszûnkbe az Isteni gondviselès! Mindenkit ûdvôzlôk!
2020. nov. 27. 17:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Isten megteremtett minket, nincs mindig velünk és nem irányítja minden mozzanatunk, de helyre rakja a dolgokat, ha úgy van. Szóval, ha úgy vesszük van valamily szintű Isteni gondviselés.
2020. nov. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az is Isteni gondviselés lehet, ha elkapsz egy betegséget, pl. tüdőgyulladás. Azt gondolod, hogy "Isten utál engem, miért kellett elkapnom?" De ha nem feküdtél volna otthon/kórházban, elütött volna egy autó. De arra, hogy mi miért történt csak halálunk után jövünk majd rá.
2021. febr. 18. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!