Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mikor tűnnek fel a színen a...

Mikor tűnnek fel a színen a "jó fiúk"?

Figyelt kérdés

Hallottam egy jó pár elméletet, mi a cél ezzel a Covid-19 című jarvannyal valakinek, de mikor jönnek el úgymond a "jó fiúk" akik megmentik a világot?

Ilyenkor pl a Kingsman című filmre gondolok, ott is az a kémszervezet állította meg a főgonoszt:D

Trollok kíméljenek!



2020. nov. 30. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Mi a cél ezzel a Covid-19 című járvánnyal?
2020. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
én meg aszt álomdtam hogy a brúszvilisz fogja elpusztítani a vírust ijen nagy szamurájkardal jön majd a brúszvilisz aszt ha rámegy két vírus az egyiket fejberúgja a másikat leszúrja a vírust a brúsz vilisz eszt álmodtam
2020. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Semmi cél nincs vele 🤦🏼‍♀️ bármilyen hihetetlen de a középkorban meghalt Európa lakosságának fele a bubópestis járványban, és nem volt semmilyen háttér hatalmi titkos szándék, akkor sem volt meg a kornak a maga ármánykodó Soros Györgye meg Bill Gatese hogy kiírtsák a Földet. Bár a mesékben már akkor is hittek.
2020. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Figyu! Már úgy... 2000éve jönnek! Jönni még fognak még... Úgy 2000évig! Legalább!


Pontosabban addig "fognak jönni" a "jó fiúk", amíg lesznek bolondok, akik elhiszik, és figyelmet adnak ezeknek az írásoknak. :D


Nincsenek "jó" és "rossz" fiúk. Emberek vannak. Tettek vannak, amik néha ilyenek, néha olyanok. Ez nem a Star Wars, nem a Mátrix, nem a Gyűrűk Úra, nem a mittom én... Könyörgöm...

2020. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát, remélem nektek lesz igazatok!!
2020. nov. 30. 20:04
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

"Trollok kíméljenek!"


Ez eleve egy trollkérdés.

2020. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Jó az, akinek (van rá lehetősége) és segít a rászorulókon, pl. most a horvátországi földrengés érintettjeinek anyagilag vagy másképpen.

Az is jó, aki katonaként békefenntartónak kimegy valahova pl. közel-keleten (bár itt sok az atrocitás és sokszor nem tudni melyik a jó oldal), jó az is aki kint marad a fronton a sebesültekkel, ápolni és segíteni az ott lakókat, pl. orvosok, papok, lelkészek stb. De aki már adott és nem tud többet adni és pl. ha hivő imádkozik, hogy jó legyen ott nekik, az is jó. De az is jó, aki fellép a korrupció és emberi jogok ellen pl. egy kommunista országban az életét is kockáztatva.. stb.


Sajnos az ilyenek nem kerülnek a hírekben címlapra..

2021. jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem itt sokan nem voltak láncon.

Én lányok utaztatásával foglalkozom ország szerte és láncon van az összes és még egyik sem betegedett meg.

2021. jan. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

Hát se nem pösze és nem is ismerjük. De köszi a tippet estére.

Nem kell feltétlenül a jó fiút várni ha pl te is itt vagy.

Miért mindig egy külsőst vár mindenki?

Megváltó, UFÓK, forradalmárok....stb.

2021. ápr. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
milyen láncról beszél az a nyomi?
2021. ápr. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!