Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valakinek van ingyen ouija...

Valakinek van ingyen ouija táblája?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy ouija táblát lehetőleg ingyen de nem tudom hogy hogy lehetne nekem ingyen mivel semmi sincs ingyen

Pénzzel nem tudok fizetni sajnos

Eléggé le vagyunk maradva a családdal szóval

Ha valakinek van ouija táblája és működik is!

Az kérem jelezze nekem

Ja és ha ide adná nekem ingyen annak meg köszönném!

A részleteket majd privátban le írom! Köszönöm előre is!



2020. dec. 23. 12:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja és 17 éves vagyok ha érdekelne

Csak hogy ne hogy tudjátok

2020. dec. 23. 12:46
 2/12 anonim ***** válasza:

Tanúságnak olvasd el ezeket a régebbi kérdéseket előbb, sok jó info van benne .. :

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-le..

2020. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Grimfox ***** válasza:
68%
Ha készítesz magadnak egy táblát, az ugyanolyan jól működik, mint ha veszel egyet nem tudom mennyiért. A tábla, és a csúszka rajta csak mutató. A mérőeszköz, ami érzékel az elme. Persze bármilyen formában nagyon rossz ötlet ouija táblával játszani, de ez olyasmi amit jobb ha tudsz, mielőtt elkezded. A tábla maga nem működik. Az csak segédeszköz.
2020. dec. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Keress egy vastagabb kartonpapírt vagy egy farost lemezt és filctollal írd rá a betűket.
2020. dec. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Grimfox ***** válasza:
25%
A farostlemezen nem hiszem hogy mozogna a csúszka.
2020. dec. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát igazából készítettem már rengeteg féle ouija táblát saját kezűleg de nem működött

1xegmozdult

De jobb lenne sztem egy igazi ouija ami már.fel van töltve energiával mert fogalmam sincs hogy én a sajatomat hogy tölthetném fel a saját energiámmal

2020. dec. 23. 16:23
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Ne játssz vele nem érdemes .
2020. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

Aztán rád tapad valami démon és majd sírva fogsz ide kiirkálni kérdéseket.

Hülyegyerek🙄

2020. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Grimfox ***** válasza:
100%
Nem a feltöltés a lényeg az ouija táblánál. Azok csak fémekre, kristályos anyagokra, és olyan dolgokra érvényesek, amin mágikus szimbólumok vannak. Az ouija tábla akkor működik, ha te magad vagy megfelelő állapotban a használatára. Ugyan kifejezetten energiával nem töltődik fel a tábla, főképp ha kartonból készül, de események, és emlékek ragadnak rá. És a szellemidézés esetén ezek mind negatívak. Ha fából készült táblát használsz, akkor az energia is, ami esetleg hozzá tapad, az ártalmas fajtából származik. Ha egy ilyenre ráhangolódsz, akkor az olyan, mintha szívószállal iszogatnál egy kellemes negatív energiakoktélt. Elsőre az idegrendszeredre lenne hatással, utána a belső szerveidre, és a véredre. Nem véletlen szoktak az ilyen tárgyakon tisztító szertartásokat végezni azok, akik értenek is hozzá. Nem szabad hagyni, hogy gondolatok, emlékek, vagy konkrét energia ragadjon rá, vagy halmozódjon fel benne. Minden esetre ha egy saját készítésű tábla nem működik, akkor nem a tábla a hibás. A kézzel készült eszközök mindig jobban működnek a készítőjük számára, mint a szerzett/vásárolt eszközök. A személyesség meg tudja dobni a hatásfokot. De ebben az esetben nem az eszköznek van hatása, hanem annak, aki használja. Mondjuk nem baj, ha nem tudod használni. A fekete mágia nem pont arra való, hogy azon tanulj, vagy gyakorolj.
2020. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Letöltöd netről a képét, és kinyomtattatod valami irodista ismerősöddel.
2020. dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!