Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha leforgatnak egy filmet,...

Ha leforgatnak egy filmet, vagy sorozatot azzal lehet hogy nyílik egy párhuzamos univerzum ahol azok tényleg megtörténnek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 25. 20:00
 1/8 Mojjo ***** válasza:
68%
Szinte bizonyos.
2020. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, van amelyikben a Simpson család is valóság.
2020. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Ja, persze...

Épp múlt héten voltam Roxfortban. :-D

2020. dec. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Minden bizonnyal.
2020. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor van meg a számok törvények alapján meg az esélye, ha nem vetjük el a párhuzamos univerzumoknak a létezésének a lehetőségét.
2020. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

A végtelen univerzum elmélet alapján,igen.

Nem csak lehet,hanem biztos...

2020. dec. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak hétvégén és ünnepnapokon.
2020. dec. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SZücsöm ***** válasza:

Kétlem. Ha ekkora erővel bírnánk hogy isteneket,új univerzumokat (saját univerzális törvényekkel) teremtünk pár toll vonással akkor SZERINTEM "kicsit" másképpen működne a mi világunk is.


Ha már ennyire el akarunk rugaszkodni a talajtól akkor már szerintem az sokkal "hihetőbb" gondolat lenne hogy pont hogy nem "mi" teremtjük meg a történetet hanem a történet írója kapcsolódik rá valamilyen formában arra az univerzumra és így kapja az ihletet.

2020. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!