Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az Odaát sorozat és a valóság?

Az Odaát sorozat és a valóság?

Figyelt kérdés

Akik ismerik a sorozatot és jártasak a mágiába és a túlvilági dolgokban, nektek mi a véleményetek a sorozatról? Sok rituálét, idézést egész jól mutatnak be benne. Mennyire használnak valóságos dolgokat és mennyire kitaláltat szerintetek?


Esetleg aki ilyen témában sötét az sok mindent tudna tanulni akár ebből a sorozatból is? Mondjuk egy sátánista oltár elkészítése vagy rúnák használata ilyesmikre gondolok. Tehát a hozzávalókat és egyéb dolgokat is lehet látni a filmben.



2020. dec. 27. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
100% kitaláció. Annak idején valami hülyegyerek leugrott egy háztetőről, mert azt hitte, hogy repülni tud mint a Dragon Ball című rajzfilmsorozatban a hősök. Nos, az lett a vége, hogy betiltották a sorozat vetítését. Tanulságos történet.
2020. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést még én írtam ki és érkezett hozzá 7 válasz xD

Az egészet átmásoltad. Nem baj csak fura xD

2020. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én láttam a sorozatott, mind a 15 évadott de egyetlen rituáléra sem emlékszem max arra mikor Crowleyt emberré akarták tenni, vagy mikor ki engedték a Leviatánokat.


Bár a sorozat, az ilyen típusú filmekhez hűen tartalmaz okult szimbólumot. De a történet és a lényeg a valóságot nem fedi és a szimbólumok is helytelenül vannak lerajzolva ezért használhatatlanok.

2020. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy sorozatból nem fogsz megtanulni mágiát használni, éppen azért mert a sorozatban is helytelenül van... És nem is fogsz egy démont emberé tenni, ilyen nincs. Bár azt halottam a mágiában minden lehet, amit nem ismerünk arra csak nem találtak praktikát, de ami nem valószínű az nem valószínű. Így a valóságot sem tükrözi.


Olvas inkább a témához tartozó könyveket, de abból nagyon sokat.

2020. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!