Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik hozzám hasonlóan nem hisznek egy Istenben sem de a vonzás törvényét elfogadják?

Figyelt kérdés
Aki gondolja kifejtheti.

2021. jan. 4. 21:00
 1/8 Grimfox ***** válasza:
71%
Ha a vonzás törvényében hiszel, az is hit egyfajta istenszerűségben, csak nem egy olyan istenben, akit egy vallás mitológiája, vagy dogmája leírt, hanem egy ezoterikus elképzelés alapján alkottál magadnak egy saját elképzelést egy végső intelligenciáról valamilyen formában. Hogy ezt istennek, univerzumnak, vagy másnak hívod, mindegy. A koncepció ugyanúgy az: egy minden létező dolgot átható intelligencia létében hiszel.
2021. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Ugyan az a kettő.

Amikor hitről beszél a katolikus, ugyan az, mint a vonzás törvénye, titok vagy hívd ahogy akarod.

2021. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Bár a vonzás törvényét könnyen lecsekkolhatod, hogy nem működik. Ha működik az szerencse kérdése vagy egy rossz gondolkozás levetkőzésének ill. megtörésének köszönhető.
2021. jan. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Nincs isten.
2021. jan. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
A vonzás törvénye sima kvantumfizikai tény. Isten pedig spekuláció
2021. jan. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom mint az utolsó válaszoló ezek szerint nem egyedül vagyok így.
2021. jan. 5. 14:17
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Ahogy haladsz előre a tudásban rájössz, hogy istebből ered és belé végződik minden tudás.

Én is így kezdtem kamasz koromban. Eleinte fizikában hittem meg a logikában. De olyan szintre fejlesztettem ezt, és a tudásomat, hogy istennél kötöttem ki, mint mindenkori végállomás.

2021. jan. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Számomra mindig is undorító volt, ahogy a magyarok elmaradtságukat az istenhittel fémjelzik!
2021. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!