Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csak én kezdek "szkeptikus"...

Csak én kezdek "szkeptikus" lenni?

Figyelt kérdés

Minél több időt töltök itt annál materialistábban, realistábban gondolkozok....

Lehet ez csak érzés mert a kérdések és a válaszok számomra már elvakultnak, a valóságtól elrugaszkodottnak tűnik.

S ezt egyszóval szerintem tévesen itt "szkeptikusnak" használnak. Személy szerint realistának hívnám azokat az embereket.


Régebben a vallás és a valláskritika is itt volt (bár a közben kihagytam itt 1-2 évet)

Szóval ott is ma már nem tudom megmondani mi vagyok keresztény vagy mi?

Ha van időm Bakost hallgatok, Bibliából szinte csak Jánost olvasom.

és ahogy haladtam nekem már nincs jelentős különbség vallás és vallás közt. A hegyhez tudnám hasonlítani, egy a csúcs, de 1000+1 ösvény vezet oda.

vagy "minden út Rómába vezet."


Sokan vannak itt kik a felébredésről, és az egó legyőzéséről beszélnek.

Sokszor arrogánsan.... Hát én mindent egybe vetve Egoistának tartom magam ("út önmagunk felé")


2021. jan. 9. 08:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10. A könyvet csak egyszer olvastam el. Hanganyag a lényeg, átprogramoz pozitív irányba. A legjobb ha elalszol miközben hallgatagod a hanganyagot. Pár hét elteltével látni fogod a változást. Nekem főleg a megbocsátás, elfogadás, siker, bőség területén változtak a dolgok.
2021. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!