Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez bizonyíték arra, hogy a...

Ez bizonyíték arra, hogy a pandémiát megtervezték?

Figyelt kérdés

Hosszú, de tartalmas és hiteles érvelés. A szkeptikusok úgysem olvassák majd el, de őket nem lehet meggyőzni. A nyitottak véleménye érdekelne tisztelettel


[link]



2021. jan. 9. 20:23
A kérdező szavazást indított:
igen
lehet
nem
Nem érdekel a covid
85 szavazat
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
61%
Érdekes. Aki nem hiszi, az szkeptikus, aki meg benyeli ezt a baromságot, azt meg nyitott. Hm....
2021. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
33%
A pandémiát megtervezték, a bizonyítékok olvashatók, megtekinthetők (angol nyelven), viszont a linkelt "bizonyíték" hamisítvány. [link]
2021. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
54%

Elolvastam. Ez egy szemenszedett baromság gyűjtemény. Nincs olyan, hogy orvosok világszövetsége több millió orvos taggal. Az összes kijelentés egy légből kapott baromság, ahol két össze nem illő dolgot vasalnak össze kikapott részletekből.

Az egész alapvetése, hogy tervezett járvány, hogy irtsák az emberiséget. De miért akarja valaki irtani az emberiséget? A világ elit abból él, hogy az emberek megveszik az autót, oltást, ételt, (rendszeresen és folyamatosan) vagyis fizetnek nekik. Ha kiirtják, akkor ki fog tőlük vásárolni? Mi haszna a világvezetésnek, ha nem marad fizetőképes vevője? Az egész egy ellentmondásos hülyeség. Járványok az emnberiség egész története alatt voltak (kanyaró, pestis, influenza) és azok maguktól jöttek, mutálódtak, kiirtottak sok embert, majd elmúltak. Ez a mostani miért lenne más?

2021. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
48%
Sok terjedő baromság mondatonkénti cáfolata: [link]
2021. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
47%

"De miért akarja valaki irtani az emberiséget? "


A linket nem olvastam, ettől függetlenül lenne ötletem. Ahogy a betegségek vagy paraziták is elérnek egy szibtet a szervezetben, és elpusztítják azt, ők is elpusztulnak.

Mi is elértünk egy szintet, és mindenhol romhalmazt hagyunk hátra. Nekik viszont már meg van mindenük, mindegy hogy 7 milliárd vagy csak 2 milliàrd robotol nekik.

De amennyit hallottam, kb ilyebekről is szólnak ezek az elméletek.

2021. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként meg plándémia.
2021. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
49%

a vírus létező dolog. szerintem nem laborszökevény.

Az a része amit a média művelt vele az viszont lehet tervezett túlreagálás volt.

persze van aki inkább ebben hisz, meg hogy földönkívüli támadás.

Sőt az 5G-s elmélet is van (abban több realitást láttam), az is csak annyi, hogy egy két kütyünek lehet rossz hatása... de "szkeptikusként" az is fent akadt a rostán.


Örüljünk neki, hogy nyáron nem jelentették be a malária veszélyt úgy mint a covidot, mert volt az is. (szúnyogból meg még több)

2021. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
42%

Így van!

Mindenkinek kötelezően el kellene olvasni ezt. Azután pedig utánajárni egyéb dolgoknak, hogy mik történnek VALÓBAN a világban, és akinek van egy kis esze az meglátja a sok összefüggést, a világ működését, hogy mennyire átverik az emberiséget és orruknál fogva vezetik főként a média által.


Jó látni, hogy értelmes, tájékozott ember is van ezen a fórumon, nemcsak birkák.

2021. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
31%

8: mennyire vicces hogy a full sik konteosok hiszik azt, hogy latjak es ertik a vilag mukodeset 😂

A tudas es az magabiztossag tenyleg forditottan aranyos :D

2021. jan. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
82%

Lehet hogy megtervezték. De az is lehet csak egy kis próba volt, és ezután jön majd a fő fogás.

Nézzük a tényeket.

1975-körül volt a föld népessége 4 milliárd - most 2020-ban pedig közelítünk a 8-hoz.

A népességnövekedés tehát exponenciálisnak is tekinthető, miközben több nyersanyagot használunk fel - mint amit jelenleg elbírna ez a bolygó.

Mi lesz ha ez a statisztika folytatódni fog?

Ezt mindenkinek a saját képzeletére bízom...

2021. jan. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!